legowisko dla psa

Porady » Schodki dla yorka

Yorki to bardzo przyjacielskie psy które uwielbiają przebywać w otoczeniu najbliższych domowników. Bardzo często zdarzają się takie sytuacje że pupil podąża za swoim panem krok w krok przez prawie cały dzień  i gdy tylko przemieszczamy się z kuchni do pokoju dziennego jak cień wędruje za nami pupil który o niczym innym nie marzy abyśmy wzięli go na ręce i choć przez kilka chwil podrapali go delikatnie za uszkami :) - (one to uwielbiają) . Są tak towarzyskie że większość z nich nawet nie zagląda do swojego wygodnego legowiska – no bo po co – skoro z powodzeniem mogą się wyspać w naszej sypialni  wtulone w ciepłą i mięciutką kołdrę lub poduszkę na której to my zazwyczaj powinniśmy ucinać słodką drzemkę. Tak, tak – niestety prawda jest taka że połowa właścicieli yorków śpi ze swoimi pociechami w łóżku a druga połowa po prostu się do tego nie przyznaje.  Co gorsze jeżeli już raz się pozwoli yorkowi na przespanie nocy w sypialni to niestety do końca życia będziemy zmuszeni pozostać przy tej decyzji bowiem pupil co wieczór będzie wymuszał na nas to abyśmy zaprosili go do łóżka. A że psy tej rasy umieją postawić na swoim to zapewne każdy z Was wie o tym doskonale :) wiec wydaje nam się że niemu simy Was o tym wcale przekonywać.

Skoro zgodziliśmy się na to aby pupil spał z nami w łóżku musimy zadbać o to aby nie tylko nasz pies budząc się rano był zawsze wyspany i rześki ale również i dla nas noc upłynęła w ciszy i spokoju -mowa oczywiście o nocnym wstawaniu do psa. Niestety prawda jest taka bardzo często dochodzi do takich sytuacji że nasz pupil budzi się w nocy choćby po to by załatwić swoje potrzeby fizjologiczne i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że po załatwieniu swoich spraw mały piesek jakim jest york ma zawsze kłopot z wyskoczeniem z powrotem na łóżko co zazwyczaj kończy się cichym skomleniem a czasem nawet głośnym szczekaniem które ma nam dać do zrozumienia że mamy się obudzić i podsadzić psiaka do łóżka. Nie każdy z nas ma na tyle cierpliwości i samozaparcia by noc w noc zrywać się ze snu by podsadzić swojego yorka na wysokość łóżka dlatego uważamy że warto wziąć pod uwagę zakup bardzo fajnego gadżetu który w mg jest w stanie rozwiązać omawiany przez nas problem nocnego wstawania do psa. Skoro zgodziliśmy się na to aby pupil spał z nami w łóżku musimy zadbać o to aby nie tylko nasz pies budząc się rano był zawsze wyspany i rześki ale również i dla nas noc upłynęła w ciszy i spokoju -mowa oczywiście o nocnym wstawaniu do psa. Niestety prawda jest taka bardzo często dochodzi do takich sytuacji że nasz pupil budzi się w nocy choćby po to by załatwić swoje potrzeby fizjologiczne i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że po załatwieniu swoich spraw mały piesek jakim jest york ma zawsze kłopot z wyskoczeniem z powrotem na łóżko co zazwyczaj kończy się cichym skomleniem a czasem nawet głośnym szczekaniem które ma nam dać do zrozumienia że mamy się obudzić i podsadzić psiaka do łóżka. Nie każdy z nas ma na tyle cierpliwości i samozaparcia by noc w noc zrywać się ze snu by podsadzić swojego yorka na wysokość łóżka dlatego uważamy że warto wziąć pod uwagę zakup bardzo fajnego gadżetu który w mg jest w stanie rozwiązać omawiany przez nas problem nocnego wstawania do psa.

Schodki dla yorka

Na bardzo interesujący pomysł wpadła firma York Design która do swojej oferty produktowej dołączyła niedawno nowy produkt a dokładniej rzecz biorąc są to specjalne schodki których zadaniem jest ułatwienie małym psom pokonywanie różnic poziomów w wysokości. Co prawda produkt ten z początku powstał z myślą o psach schorowanych oraz w podeszłym wieku które mają problemy z pokonywaniem różnych przeszkód lecz w bardzo krótkim odstępie czasu został on zaadaptowany również przez większość właścicieli małych yorków – również i w naszej hodowli zawitały one w ilości 3 sztuk :).  Pokrótce  charakteryzujemy je dla Was abyście Państwo mieli świadomość czy rzeczywiście warto je kupić dla yorka. 

Charakterystyka schodów

Schody które zakupiliśmy dla swoich yorków w firmie York Design  wyróżniają się prostą, nowoczesną formą oraz bardzo bogatą kolorystyką. Musimy przyznać że dość długo trwało u nas podjęcie decyzji który odcień będzie idealnie pasował do naszej sypialni (problemy by nie było jak mieli by w sprzedaży trzy lub cztery podstawowe kolory).  Po ich dostarczeniu i rozpakowaniu pierwszą czynnością jaką wykonaliśmy było sprawdzenie czy będą pasowały wielkością do łóżka w sypialni i tu bardzo miłe zaskoczenie bo oprócz tego że idealnie się wpasowały w sypialniane klimaty to dodatkowo schodki również zgrały się z sofą w salonie nie wspominając już nawet o małej antresoli na półpiętrze. Schodki posiadają stelaż z pianki poliuretanowej na którą nałożony został pokrowiec z materiału.  Są lekkie i bardzo sprężyste co sprawia że wstając w nocy nie nabawimy się kontuzji uderzając nogą lub inna częścią ciała o krawędź schodów.  Dodatkowo powierzchnia schodków która ma styczność z podłożem została odszyta antypoślizgową tkaniną dzięki czemu nie ślizgają się one po panelach lub innej gładkiej powierzchni a dostawione do łóżka pozostają stale w tym samym miejscu.  Jeśli chodzi o pokrowiec to jak już wcześniej wspomnieliśmy jest on ściągany dzięki czemu w razie zabrudzenia możemy go ściągnąć i wyprać w pralce.

Według nas w każdym domu w którym mieszka mały york powinny znaleźć się takie właśnie schodki dlatego pragniemy abyście Państwo zapoznali się z pełną ofertą schodów jaką obecnie dysponuje firma York Design. A możecie tego dokonać klikając w poniższy link do sklepu: https://www.york-shop.pl/akcesoria/schody-dla-psow.html

Tak więc jeśli cenią sobie Państwo eleganckie i funkcjonalne rozwiązania, z pewnością przypadną Wam do gustu opisywane przez nas schodki dla yorka – my z nich jesteśmy bardzo zadowoleni (nasze yorki również ) POLECAMY !!!


Galeria zdjęć