legowisko dla psa

Forum: Zima

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

 • Zima
  dodał: ~Kotek, 15-12-2009, 23:08

  czy Yorka trzeba koniecznie ubierać na zimę? Wydaje mi się, że na razie nie marznie. Jest -5st. Znajome yorki chodzą w ubrankach od jesieni. mnie się to nie podoba, ale niektórzy twierdzą że trzeba. Proszę o radę.
 • ubranka dla yorków
  dodał: ~Angelika, 15-12-2009, 23:15
  Jeżeli Twój york ma długie włosy i nie trzęsie się z zimna na spacerze to pewnie nie musisz, ale mój jest ostrzyżony na krótko i strasznie się trzęsie przy takiej temperaturze. Jak mu ubieram ubranko to z zadowoleniem merda ogonkiem. Ma bluzę dresową kupioną w York Design, taką panterkę - uwielbia w niej chodzić na spacerki.
 • ubranka dla yorków
  dodał: ~Andrzej, 16-12-2009, 07:14
  Witam. Sam mam dwa yorki i w taką pogodę jak teraz ubieram je w kurteczki. Jest naprawdę zimno a one są tak delikatne,że moja Ami ostatnio złapała katar. Ubranka dla psów to nie snobizm, tylko ochrona piesków przed chorobami.
 • zima wielki mróz
  dodał: ~Gracja, 20-12-2009, 17:57
  Mój York teraz kiedy było -10zimna, nawet w grubej kurteczce trząsł się z zimna, teraz nawet noska nie chce wystawić po za drzwi, więc nie wychodzę z nią na spacerki . Boję się żeby nie przeziębiła się jak jesienią miała, okropny katarek. teraz to najchętniej leży cały czas pod kołdrą i się wygrzewa.
  pozdrawiam
 • zima
  dodał: ~Marta-maniaczka yorków :), 25-12-2009, 12:31
  Ja mojemu yorkowi kupiłam polarek na zime w paseczki (jak tygrysek). Mój york bardzo lubi w nim chodzić i nie trzęsie się z zimna :) to najważniejsze. Jak z nim przechodze po miejscowości to wszyscy zwracają uwage na to ubranko a mojemu pupilowi jest ciepło i miło!!!
 • ubranka dla yorków
  dodał: ~Dorota, 25-12-2009, 12:44
  Są zwolennicy ubranek i ich przeciwnicy - ja zaliczam się do tych pierwszych. Nie chodzi tutaj o psią modę i pokazanie wszystkim jak mój york wyróżnia się z tłumu, lecz czy jest mu ciepło i przyjemnie. Moja Agnes zawsze chodzi w ubranku jeżeli temperatura spada w granicach 5 stopni Celcjusza. Wcześniej jak nie miałam ubranek dla niej to nie mogła wytrzymać na dworze więcej niż 5 minut i trzęsła się z zimna, a teraz żwawo maszeruje ze mną na spacerku po pół godziny i nic jej nie jest.
 • ubranka dla yorków
  dodał: ~Marzena, 27-12-2009, 10:58
  Witam
  Kiedyś kupiłam mojej suni ubranko, jednak nie chciała w nim chodzić, bo było za sztywne a ortalion strasznie szeleścił. Jednak w tym sezonie posłuchałam rady Pani Beaty, która wypowiadała się na tym forum i kupiłam ubranko w York Design. Kurteczka jest naprawdę prześliczna a moja Sisi uwielbia w niej chodzić.
 • Ubranka z York Design
  dodał: ~Angela, 27-12-2009, 11:02
  Marzenko masz rację ! ja też ostatnio zamówiłam dwa ubranka w York Design i uszyli mi je na miarę bez żadnych problemów. Mój książę wygląda w nich zabójczo!
  A co do chodzenia yorków w ubrankach , to ja sobie nie wyobrażam aby mój piesiulek wyszedł na dwór w taki mróz bez nich.
 • Ubranka dla psów
  dodał: ~Tomek, 27-12-2009, 13:45
  A mi się wydaje,że psy nie powinny nosić ubranek. Przecież mają własną ochronę przed zimnem jakim jest ich sierść więc po co je ubierać ?
 • ubranka dla yorków
  dodał: ~Martyna, 27-12-2009, 19:12
  A JA SIĘ Z PANEM NIE ZGODZĄ. PONIEWAŻ YORKI NIE MAJĄ PODSZERSTKA JAK INNE PIESKI I NIE MAJĄ SIERŚCI LESZ WŁOS. DLATEGO YORKI NALEŻY UBIERAĆ KIEDY ZACZNIE ROBIĆ SIĘ ZIMNO ABY SIĘ NIE PRZEZIĘBOŁY:)
  POZDRAWIAM
 • Czy ubierać yorka w zimie
  dodał: ~Miecio, 28-12-2009, 11:00
  Tak, to fakt yorki nie mają sierści tylko włos przypominający ten ludzki, jednak te z długim włosem mają go tyle ,że chyba nie muszą nosić ubranek. No chyba że tylko po to aby zabezpieczyć go przed zniszczeniem.
 • Ubranka dla psów
  dodał: ~Agness, 29-12-2009, 21:48
  Moim zdaniem yorki muszą chodzić w ubrankach w zimie. To tak samo jak chińskie grzywacze, które są całkiem łyse. Te rasy nie są przystosowane tak dobrze do polskiej zimy.
 • yorki w zimie
  dodał: ~Monia, 01-01-2010, 17:38
  No dla mnie to normalna rzecz że yorki należy ubierać w ubranka. To tak jakby wyjść samemu na dwór bez kurtki. Niby nic Ci nie będzie , ale będziesz się trząsł z zimna.
 • ubranka
  dodał: ~Ania, 02-01-2010, 09:43
  Witam
  Chciałam kupić jakieś fajne ubranko dla mojej księżniczki, jednak nie wiem jakie wybrać i gdzie.
  Jaki sklep polecacie ?

Strona 1 z 1


Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
h 6 j p d 0
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć