legowisko dla psa

Forum: Stawy u yorka i układ oddechowy

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

 • Stawy u yorka i układ oddechowy
  dodał: ~Iwona, 22-11-2011, 18:19
  Witam proszę o pomoc w opisaniu jak wyglądają objawy u yorków gdy coś dzieje się ze stawami. Jak można to zauważyć?? Oraz częste choroby yorków związane z układem oddechowym?? Proszę o pomoc

 • dodał: ~mamaPiksia, 27-11-2011, 21:04
  Problem ze stawami objawia się u samcó zwłąszca w bardzo młodym wieku psa miedzy 4 a ósmym miesiącem życia. Pies utyka nie staje na nogę chodż świetnie to kamufluje i trudno to zauważyć zwłąszcza gdy ma długi włos.Nóżka coraz bardziej boli.Pies unika zabaw staje się osowiały leży i poipiskuje a każdy ruch sprawia mu bół. Pomóc można tylko wybierajać się do weta , robiąc zdjecie rtg i dokonując operacji., która przyniesie ulgę zwierzęciu. Pies do końca życia już na nidze stąpał nie będziew ale nie będzie ona sprawiała mu bólu.Jest to niedorozwój głowki kości udowej. Niedokrwienie głowki kości powoduje zanik produkcji mazi w stawie i wytwarzania chrząstki co za tym idzie kość ociera o kość i sprawia nieopisany ból. Wyjście jest jedno.My to musimy przejsć jak bedziemy po tym wszystkim służę radą .

 • dodał: ~Iwona, 30-11-2011, 08:51
  A co z takim "chrychaniem" pieska?? czasem zamiast szczeknąć najpierw piśnie. Objawy są od nie dawna a ma już rok i 2 miesiące.

Strona 1 z 1


Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n 6 0 f 1
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć