legowisko dla psa

Forum: Prosze o szybkie odpowiedzi

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

 • Prosze o szybkie odpowiedzi
  dodał: ~nansia, 24-03-2010, 13:46
  Czy york może mieszkać nie w domu.
  Bende miała yorka i nie może on być cały czas w domu.
 • Nie. York nie powinien mieszkać na dworze.
  dodał: ~....., 24-03-2010, 15:39
  Yorki to typowe pieski domowe. Nie zaleca się aby yorka a szczególności szczeniaczek mieszkał na dworze. Latem można wychodzić na długie spacery z pieskiem. Yorki w zasadzie powinny mieszkać w domu ponieważ to male pieski, są też bardzo cwane i jeżeli przez jakiś czas nie będziemy na nie patrzeć to piesek może nam z łatwością uciec. I jeszcze jedna przyczyna że yorka nie może mieszkać na dworze jest jego sierść znaczy yorki mają włos nie posiadają pod szerstka dla tego w zimie lub deszczowe dni york na pewno zmierźnie porobią mu się kołtuny.
  Jest to za mały piesek by mieszkał na dworze.

 • dodał: ~nansia, 24-03-2010, 16:03
  Ja nic takiego nie napisałam.
  To co pani napisała to wiem,ja kocham yorki tylko nie wiem czy york może być np.mieć swoje pomieszczonko i nie zawsze był w domu (rodzice)=)
 • York powinien przebywać z tobą zawsze kiedy jesteś w domu:)
  dodał: ~....., 24-03-2010, 17:14
  Jeżeli jest to jedyne rozwiązanie no to...
  Ale Pamiętaj że York zamknięty np. W piwnicy będzie czół się nie kochany będzie na pewno bardzo smutny.
  Yorki to pieski które kochają przebywać w ludzkim towarzystwie uwielbiają się bawić a ich ulubioną czynnością jest spanie w łóżku razem z tobą(sama mam sunie która całe nocki przesypia zemną ale oczywiście ma swoje łóżko ale kiedy ją wygonie zaczeka jak zasnę i wskakuje delikatnie i śpi przy głowie:) ). Musisz się liczyć żę twój york moż chorować.
 • york
  dodał: ~ko, 28-03-2010, 14:28
  witam nie wiem jak można być takim bez serca york na dworzu !!!!to tak jak bezdomny na dworcu dziewczyno zastanów się i lepiej nie kupuj wogóle psa Twoje pytania są absurdalne ,i oby ten york ,którego zamierzamsz miec trafił do ludzi którzy dadzą mu ciepło a on w zamian odwzajemni swoją psią miłość pozdr

 • dodał: ~66Kaqa, 30-03-2010, 08:20
  Troszkę nie po polsku napisane to dlatego te wypowiedzi ja nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi, ale domyślając się odpowiem na to pytanie. Ty się pytasz czy york może mieć np.swoje własne pomieszczono pies powinien mieć stały kontakt z właścicielem i najlepiej by było jak by piesek miał legowisko w twoim pokoju niedaleko ciebie...
  Ta kto oboje się do siebie przyzwyczaicie.-Nie wiem czy o to dokładnie ci chodziło ale dobra.

Strona 1 z 1


Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
v o z z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć