legowisko dla psa

Forum: jelitówka?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

 • jelitówka?
  dodał: ~Kaśka, 18-07-2010, 12:39
  piesek ma 3 miesiące i zaraz po szczepieniu na 12 tydz życia dostał silnych wymiotów i rozwolnienie,brak apetytu i wogole jest osłabiony piesek!
  tem ciała 39,6 i pełno zastrzyków przez trzy dni,w sumie jest lepiej ale powiedzcia mi czy psy mają jelitówkę?
  pozdrawiam

 • dodał: ~Gracja, 19-07-2010, 15:31
  witam. To przykre co przydarzyło się twojemu pieskowi ale to najprawdopodobniej zbieg wydarzeń że twój maluch zaraz po szczepieniu zaczął wymiotować.
  W zeszłym roku kona sunia też okropnie wymiotowała akurat była to niedziela i jechaliśmy z nią na pogotowie weterynaryjne. Pierwszego dnia dostała kroplówki i były zrobione wszystkie badania min.: morfologia, wątroby i nerek. Okazało się że badania wątroby są okropne. Pozostałe były w normie.prócz morfonologi która była troszkę "za mała". Kiedy przyjechaliśmy następnego dnia sunia dostała kroplówki. Okropnie się trzęsła pani weterynarz zmierzyła jej temperaturę miała 40,6C.Został zrobiony test na Babeszjozę czyli morfologia która była fatalna!!
  Sunia miała Babeszjozę. dostała odtrutkę i wszystko było ok. lecz gdyby Pani weterynarz Już pierwszego dnia nie przypuszczała tej choroby moja sunia by już nie żyła.
  Jeżeli twojemu pieskowi jest lepiej i wraca do zdrowia i nie marniej z godziny na godzinę może być to niestrawność. może zjadło coś i utknęło mu to na żołądku. Antybiotyki pomagają to dobrze. Lecz nie przerywaj leczenia jak sama zauważysz że jest lepiej niech wet zdecyduje:)

Strona 1 z 1


Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
u c 5 0 y l d
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć