legowisko dla psa

Forum: Dziwne

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

 • Dziwne
  dodał: ~Kate 79, 12-01-2010, 12:09
  Witam wszystkich serdecznie, mam sunię Kiarę ona ma 20 miesięcy waży 2 kilo, mam nadzieję że jest w 4 tyg ciąży, trochę się boję bo ostatnim razem o kryciu doświadczonym reproduktorem stało się coś czeo nie mogę zrozumieć, mojej suczce wcale nie rósł brzuch, ale zachowywała się jakby była w ciąży, w 64 dzień po zapłodneniu zaczęła plamić żółtym śluzem więc pomyślałam że może jednak jakiś szczeniak jest, po 6 godziach męczarni mojeg pupila pojechałam do weterynarza żebyją zbadał, ten zrobił RTG aby sprawdzić czy nie ma szkieletów szczeniąt,nic nie było wię pdał antybiotyk i Kiara doszła do siebie.
  Strasznie to przeżyłm, ale zdecydowałam się na jeszcze jedn próbę.
  Może ktoś mi wytłumaczy co to mogło być?
 • Ciąza u Yorka
  dodał: ~....., 12-01-2010, 20:28
  Witam!!!
  Może pani suczka była w tedy za młoda, bo yorki powinno dopuszczać się ok.18 miesięcy(czyli 3 cieczka), i może to było powodem. Teraz należy pójść ze suczką do weterynarza na USG i potwierdzić ciąże.
  Kiedy okaże się że sunia jest szczenna należy zmienić jej karmę na taką dla szczeniąt aby szczeniaczki były w zupełności zdrowe. Należy raz na jakiś czas skonsultować się z weterynarzem i upewnić się że z sunią i ze szczeniaczkami jest wszystko ok.:)

Strona 1 z 1


Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f b 6 6 s 3 b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć