legowisko dla psa

Forum: Czy nie za późno na ciąże?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

 • Czy nie za późno na ciąże?
  dodał: ~rose, 04-06-2010, 19:03
  Otóż, mam rodowodową suczkę rasy yorkshire terrier miniaturka, która ma 4 lata. W czerwcu kupię psa, tak żeby była parka. I mam pytanie. Czy moja suczka nie jest za stara na ciąże? Kiedy najpóźniej można oszczenić sukę?
 • ..
  dodał: ~stop pseudohodowlom!, 20-07-2010, 12:56
  nie ma yorków miniaturek!
  To co Pani pisze, świadczy o : !)Pani ignorancji i zerowej wiedzy na temat ray (więc również i o hodowli) 2) ta suczka, ze wzgledu na swoją wielkość NIE MOŻE BYĆ ROZMNAŻANA. Zbyt mała wielkość (tak chętnie w pseudohodowlach ochrzczona "yorkiem miniaturką")to wada u rasy. Nie zrastają się ciemiączka, psy są strachliwe i rachityczne, podatne na choroby. Suczka może zdechnąć przy porodzie lub później przy odkarmianiu szczeniąt.

  Pies z suką w domu, to dla żółtodzioba także najgorszy z mozliwych pomysł. Jak zamierza Pani zabezpieczać suczkę przed ciążą co każdą cieczkę? Jak uchronić psa przed wychudnięciem, kiedy poczuje "miłość" do mającej cieczkę suczki??

  Proszę się dobrze zastanowić nad rozrodem psa. To nie jest zabawa, a narażanie stworzeń na cierpienie, może schronisko.. .
 • ncfgmn
  dodał: ~Paulaaaa, 15-08-2010, 21:17
  zgadzam sie z moim przedmowca. Pani nie zna sie na psach tej rasy. ,,yorki miniaturki,, to sa slabe osobniki tej rasy i jest to wada a nie zaleta.! York powinien wazyk okolo 2,5-3 kg. A co do suczki i pieska w jednym domu to jest to trudne dla prawdziwego hodowcy, a pani juz napewno by sb nie poradzila tylko jeszcze zrobila psom krzywde.
 • BydEemBRPyv
  dodał: ~zifrlop, 04-10-2011, 18:18
  tgW4T3 , [url=http://xkgalnzlukwh.com/]xkgalnzlukwh[/url], [link=http://kydlaeheuzri.com/]kydlaeheuzri[/link], http://lvowqrvlhlfw.com/

Strona 1 z 1


Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
r 6 8
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć