legowiska dla psów

Forum: żywienie

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• żywienie
    dodał: ~Renata, 15-08-2009, 13:24
    Witam serdecznie.
    Posiadam 10 tygodniowego Yorka i zastanawiam sie ile razy dziennie powinien jesc.Podaje mu sucha karme firmy ROYAL dla Yorkow do 10miesiaca.Czy mozna 1 posilek suchej karmy zamienic na kleic ryzowy na mleku?Ile powinna wynosic 1 porcja suchej karmy np na lyzeczki stolowe?
  • Żywienie yorka
    dodał: wito, 15-08-2009, 20:59
    Witam
    Małego yorka karmimy 3 razy dziennie najlepiej karmą Royal Canin (nie reklamuję tutaj tej karmy ale obecnie jest chyba jedną z najlepszych. Wprawdzie dodają do niej dużo dodatków zapachowych ale to dalej najlepsza karma na rynku). Co do karmienia i wyliczania ilości ziarenek karmy :) to nie w tym wieku :) York powinien zjeść 3x dziennie do syta. Po skończonym posiłku należy mu zabrać miskę z pokarmem - nie powinna być dostępna dla psa przez cały dzień. Pies dojadając co chwile może utyć.

Z biegiem czasu obniżamy ilość posiłków do 2 dziennie.

• dodał: ~kk, 22-09-2011, 10:05
    w tym wieku to mój jadł 4 razy dziennie, royal kiedyś był najlepszą karmą, teraz jest robiony przez producenta pedigree, poza tym jest bardzo drogi, a cena w tym przypadku nie współgra z jakością, jest mnóstwo karm dużo lepszych od royala, jak np. hill's, acana, orijen, biomill, pro plan,
    po co podawać psu kleik ryżowy na mleku?
    dawkowanie jest podane na opakowaniu, ja nie przeliczam na łyżeczki, mam wagę kuchenną i zawsze sobie odważam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
c 3 j
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć