legowiska dla psów

Forum: Załatwianie się szczeniaka!! Proszę o pomoc

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Załatwianie się szczeniaka!! Proszę o pomoc
    dodał: ~Sara, 19-02-2011, 14:03
    Hej mam sunie ma 11 tygodni wcześniej załatwiała się na mate(podkład który kupuje w aptece) wszystko było wporzątku. Od jakiegos czasu 1-2 tyg daję ją na mate a ona nic za to jak pójdzie na łóżko czy do legowiska odrazu nasika...podobno te psy są mądre ale zaczynam w to wątpic jak szczeniak załatwia się tam gdzie śpi;/;/

• dodał: ~gracja, 19-02-2011, 19:00
    Musisz jeszcze raz jej to wytłumaczyć, i za każdym razem kiedy załatwi się tam gdzie nie powinna mów nie dobry pies, fee!! i nie zwracaj na nią uwagi przez 10 minut. Jeżeli załatwi się na mate to nagrodź ją.
    moja sunia potrafi załatwić się na dywan kiedy jest obrażona, np. po długim czesaniu. Tak mała małpka;)

• dodał: ~Sara, 19-02-2011, 19:42
    Tak tylko że wydaje mi się że ona to robi celowo wcześniej jak spala i wstala to szła na mate a teraz jak tylko wstanie sama ją daje żeby nie nasikała bedzie stała jak słup i na mnie patrzyła jak już sie znudze tym staniem i np dam ją na łóżko to odrazu się tam zesika nierozumie co jest nie tak wczesniej rozumiała a była mniejsza a teraz cos się jej odwidziało. Dodam że maty ma czyściutkie zmieniam często i nową leciutko mocze w jej sikach żeby wiedziała że to jej.
  • załatwianie się szczeniaka
    dodał: ~z8, 21-02-2011, 13:45
    no właśnie kochani posiadacze jorków - co zrobić, żeby piesek załatwiał swoje potrzeby w wyznaczonym miejscu?! ja mam podobny problem. kupiłam nawet specjalne kropelki, które niby maja uczyć psa czystości, ale ona je tylko liże po czym idzie w drugi kąt i tam się załatwia... a to duży problem bo moją suczka ma bardzo szybką przemianę materii i potrafi w nocy też nawalić na środek salonu, więc rano trzeba szurać żeby w coś nie wdepnąć (-: pomóżcie! napiszcie jak wy uczuliście swoje psiaki czystości.
    moja np jeszcze nie rozumie po co się wychodzi na dwór i mogę jej godzinami tłumaczyć a ona i tak tylko patrzy na mnie i macha ogonkiem

• dodał: ~Zmartwiona, 21-02-2011, 18:56
    witam moja Suczka ma juz 1,5 roku ... poczatki byly fajne sikała na matę , wyprowadzałam ją i było ok. Traz znowu zaczęła sikać na dywany ;/ Już rano jak czuję, że się obudziła wychodzę z nia na pole ale nie mysli nawet o tym zeby się zalatwic tylko biega po trawie a jak przychodzi do domu to leci zaraz na dywan i sika. Pomozcie jak ja mozna jeszcze oduczyc nie wiem co jej sie stalo

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
s s x 7 a q
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć