legowiska dla psów

Forum: york załatwia się do łóźka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• york załatwia się do łóźka
    dodał: ~Karolina, 02-03-2011, 13:29
    witajcie,
    mamy problem. Nasz yorczek ma 6 miesięcy, chodzimy z nim na spacery jak jest około 0 stopni, jak jest zimno to nie chodzimy gdyż nawet w ubranku szybko marźnie. Nauczył się załatwiać w łazience, na płytki i jest za to chwalony. Niemniej od czasu do czasu robi nam siusiu do łóżka, czasem raz za razem. Dostaje za to karę, widzimy, że wie, że źle zrobił ale i tak to robi. Zastanawiam się co on chce nam zakomnuikować....
  • york załatwia się do łóźka
    dodał: ~Gaga, 02-03-2011, 17:01
    Musisz być systematyczna z wychodzeniem z piesiem na dwór. W zimie ubranko jest dobrą rzeczą, bo piesek faktycznie dłużej może pobaraszkować na śniegu, jednak nie powinnaś pozwalać swojemu pieskowi załatwiać swoich potrze nawet w łazience. Najlepszym rozwiązaniem są częstsze acz krótkie wizyty na dworze. Zobaczysz że po paru miesiącach Twój York ani razu nie zrobi tego w Twoim domu.
  • .......
    dodał: ~Iwonka, 03-03-2011, 12:17
    twoj piesek najwyrazniej chce ci zakomunikować ze potrzebuje spacerow!!! pies to pies !! musi wychodzic na dwor! wszystko mozna zrozumiec ale to ze jest zimno to nie znaczy ze pies ma sie meczyc i nie wychodzic na spacery ;/ ja z moimi yorkami wychodze 3-4 razy dziennie nawet jak jest -10 ale zakladam ubranka i staram sie zeby pieski byly w ciaglym ruchu zeby troche pobiegaly i im jest cieplo w tedy a jesli twoj piesek tak bardzo marznie na dworze to moze nie obcinaj go jesli to robisz wlos tez jest ochrona przed zimnem...moj ma 5 mscy i tez zdazylo sie mu zalatwic do łóżka ale dostal klapsa nakrzyczalam na niego i wychodzilam z nim czesciej nawet 5 razy zeby sie nauczyl i poskutkowalo.
  • York załatwia sie do łóżka
    dodał: ~Edit-asti, 05-03-2011, 18:45
    Hej ja też miałam ten problem z załatwianiem się mojego Yorka w łóżku. Dostałam go w grudniu gdy miał 2 miesiace a na dworze śnieg i na minusie temperatury wiec postanowiłam pozwolic zeby załatwiał sie w domu. Parę razy zsiusiał mi się na mój nowy narożnik ahhh raz drugi raz podarowałam mu, postanowiłam na wieczór zabierać mu miskę z wodą przed samym spaniem aby nie napił się na maxa i nic nie pomagało i tak sikął do łożka. Mąż kupił mi wielkie legowisko do spania ale on i tak nie chciał w nim spac piszczał stękał że chce na łóżko. Z 3-4 noce postekał i wrescie ze skruszona mina szedł tam spac. W nocy załatwiał się na gazatkę koło legowiska. Chyba zrozumiał że został ukarany za sikanie w łóżku (bo nie ukrywam że dostawał też klapsy za siusianie).Jestem teraz za granica i nasz pupilek spi z nami ale zrozumiał że niemoże sikać do łóżko i z niego zeskakuje - załatwia sie na gazetce.Nadal mam problem bo załatwia się ciagle w domu w ciągu dnia ale czasem na gazetke wiec coś już kuma :)Najgorsze że nie daje znaku że chce siku ;/. Z rana jak zdąze go wyprowadzić to udaje mu sie załatwić na dworze. Teraz ma 4,5miesieca i ciągle go uczę. Z tego co rozmawiałam ze znajomymi co mają yorki to nawet do 9 miesiaca maja problem z zalatwieniem sie na dodatek mają słabe pęcherze. Bądzcie kochaniu cierpliwi.
  • York załatwia sie do łóżka
    dodał: ~Edit-asti, 05-03-2011, 18:45
    Hej ja też miałam ten problem z załatwianiem się mojego Yorka w łóżku. Dostałam go w grudniu gdy miał 2 miesiace a na dworze śnieg i na minusie temperatury wiec postanowiłam pozwolic zeby załatwiał sie w domu. Parę razy zsiusiał mi się na mój nowy narożnik ahhh raz drugi raz podarowałam mu, postanowiłam na wieczór zabierać mu miskę z wodą przed samym spaniem aby nie napił się na maxa i nic nie pomagało i tak sikął do łożka. Mąż kupił mi wielkie legowisko do spania ale on i tak nie chciał w nim spac piszczał stękał że chce na łóżko. Z 3-4 noce postekał i wrescie ze skruszona mina szedł tam spac. W nocy załatwiał się na gazatkę koło legowiska. Chyba zrozumiał że został ukarany za sikanie w łóżku (bo nie ukrywam że dostawał też klapsy za siusianie).Jestem teraz za granica i nasz pupilek spi z nami ale zrozumiał że niemoże sikać do łóżko i z niego zeskakuje - załatwia sie na gazetce.Nadal mam problem bo załatwia się ciagle w domu w ciągu dnia ale czasem na gazetke wiec coś już kuma :)Najgorsze że nie daje znaku że chce siku ;/. Z rana jak zdąze go wyprowadzić to udaje mu sie załatwić na dworze. Teraz ma 4,5miesieca i ciągle go uczę. Z tego co rozmawiałam ze znajomymi co mają yorki to nawet do 9 miesiaca maja problem z zalatwieniem sie na dodatek mają słabe pęcherze. Bądzcie kochaniu cierpliwi.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n q k 9 c 3 h
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć