legowiska dla psów

Forum: york sam w domu

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• york sam w domu
    dodał: ~LL, 19-08-2011, 15:24
    mampytanko czy mozna zostawic małego yorka samego w domu ?? jesli tak to na jaki okres czasu chodzimi w godzinach....??? dzeki za pomoc z góry:)
  • York sam w domu
    dodał: ~MINI, 20-08-2011, 12:48
    Witam!!!! Mój york ma 11 miesięcy od jakiegoś czasu zauważyłam że jak nikogo nie było w domu zdażyło to się ze 2 razy w ciągu wakacji koło drzwi wejściołych była krew. Piesek gdy ktoś jest w domu nigdy nie nie zdarzyło się coś takiego podejrzewamy że krew mu leci z łapek bo potem je liże krew jest zawsze w tym samym miejscu, oczywiscie jak sam jest w domu gryzie pałąki od zazdrosek które wiszą na oknie. Jeżeli ktoś ma podobne przypadki proszę pisać na adres kasia_k027@wp.pl lub gg 35122975
  • york sam w domu
    dodał: ~Kaka, 20-08-2011, 16:57
    Oczywiście że york pozostawiony sam w domu może zrobić różne rzeczy, dlatego powinniśmy pozostawiać go w pomieszczeniach gdzie mało jest ruchomych elementów, które może pogryźć lub zniszczyć - szczególnie dotyczy się to psów w wieku szczenięcym

• dodał: ~MINI, 21-08-2011, 10:23
    Mój yoreczek chodzi po całym domu i nie zamierzam go uwięzić w jednym pokoju.

• dodał: ~kk, 21-08-2011, 20:53
    Mój zostawał sam ale był w tym czasie odgradzany w kąciku pokoju, tak że nie mógł chodzić samopas (dla jego bezpieczeństwa) w kąciku miał posłanie, kuwetę na siku, miskę z wodą i zabawki, tak zostawał czasami nawet 6-7 godzin

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n 2 3 7 i f 3
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć