legowiska dla psów

Forum: York jest smutny...

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• York jest smutny...
    dodał: ~Tasiek, 06-12-2009, 09:42
    Witam.

Mój york niedawno mial wymioty. Bylismy u weterynarza, dostal zastrzyk i teraz jest bardzo smutny. Nie bawi sie tak jak kiedys...

Prosze o pomoc.
  • Uwaga!!!!
    dodał: ~Gracja, 08-12-2009, 12:38
    Witam:)
    Ja miałam podobny problem ze swoim Yorkiem.
    w sierpniu tego roku moja sunia zaczęła okropnie wymiotować. pojechałam z nią do weterynarza, on zrobił jej wszystkie badanie krwi. okazało się że ma uszkodzoną wątrobę.Została nawodniona i dostała leki. nastopnego dnia pojechaliśmy z nią ponownie na zastrzyki i kroplówki. zaczęła się okropnie trząść. weterynarz zmierzył jej temperaturę miała 40stopni. weterynaż powtóżył morfologię, badania był fatalne. okazało się ża miałą "babeszjoza" otrzymała Odtrutkę. To choroba od kleszczowa.Sunia na szczęście wyzdrowiała lecz zdążają się u niej wymioty.

Nie chcę nikogo straszyć ale to groźna choroba.
  • York jest smutny...
    dodał: ~Gracja, 08-12-2009, 20:31
    A czy pani york je to co domownicy???
    Czy dawała mu pani kość (np. od kurczaka).
    Bo po zjedzeniu kości żołądek może ją trawić przez nawet 2 tygodnie.
    I Pani York może mieć bardzo wrażliwy żołądek.
    Wtedy należy mu podawać albo sochom karmę rozmoczoną w ciepłej wodzie lub bardzo drobno pokrojoną pierś z kurczaka z ryżem i marchewką(oczywiście wszystko gotowane)
    Pozdrawiam:)

• dodał: ~Tasiek, 08-12-2009, 21:36
    Jeśli chodzi o mojego psa to je on tylko suchą karmę i pierś z kurczaka z ryżem. Teraz mam wrażenie, że ma temperature lub jest przeziębiona bo po zabawie strasznie ziajała. Jutro jade do weterynarza to dowiem sie wiecej...
  • York jest smutny...
    dodał: ~Gracja, 09-12-2009, 12:12
    Temperaturę u Yorka można stwierdzić dotykając mu uszy, kiedy będą zimne lub letnie ale nie gorące to wszystko ok.
  • York jest smutny...
    dodał: ~Gracja, 09-12-2009, 12:14
    Kiedy ma temperaturę to pies musi dużo pić aby się nie odwodnić.

• dodał: ~ines, 02-03-2011, 14:37
    mój jork tez wymiotował weterynarz dal mu kroplówkę i kazał dużo pic wody dla jorków powinno się dawać tylko karmę wiem to bo bardzo dużo czytałam o jorkach pozdrawiam.
  • York jest smutny...
    dodał: ~Gaga, 02-03-2011, 16:57
    Wymioty u yorka bywają też często jak piesek naje się czegoś jak na przykład trawy - wprawdzie nie jest to sezon a takie bolączki ale należy zwracać uwagę na to co nasz yorkshire Terrier je.
  • York jest smutny
    dodał: ~marlena, 14-04-2011, 16:07
    Witam! Wczoraj kupiłam 10 tygodniową yoreczke. Bawiła się i była wesoła. Dziś smutna śpi prawie cały dzień. Co może być przyczyną? Tęsknota za domem? Pani która sprzedała mi sunie nie dała mi żadnej rzeczy która kojarzyłaby jej się z matką i rodzeństwem.
  • wyprowadzaj ją na podwórko
    dodał: ~wiki, 28-04-2011, 19:42
    wyprowadzaj ją na podwórko
  • york
    dodał: ~maja, 16-07-2011, 14:17
    mam 6 tygodniową sunie york nie dawno ja kupiłam na początku byla wesoła jadła karme kasze gryczana z marchewka i piersi z kurczaka wszystko gotowane od wczoraj zwraca wszystko co zjada nie wiem co si edzieje chodzi po domu i piszczy pije wode bawi sie ale niepokoja mnie te wymioty
  • Mojemu yorkowi bulgocze dziwnie w brzuszku,
    dodał: ~Renia, 31-08-2011, 21:45
    Mam 3 miesięcznego yorka od czasu do czasu dziwnie bulgocze i przekręca mu się w brzuszku, nie ma zmienianej karmy je cały czas to sam. Boję się bo nie wiem co mu jest. proszę o pomoc

• dodał: ~kk, 01-09-2011, 10:54
    może robaki, szczeniaka do ukończenia roku trzeba odrobaczać raz w miesiącu

• dodał: ~ooo, 01-09-2011, 20:57
    do szóstego miesiąca powinno się odrobaczać szczenie raz w miesiące lub jak też wielu weterynarzy mówi co 3 tygodnie. Później najlepiej jest odrobaczać pupila co 3 miesiące.

• dodał: ~kk, 02-09-2011, 08:54
    według mojego weta do roku raz w miesiącu a później co trzy miesiące to nie odrobaczać tylko robić badanie kału, próbki kału pobiera się trzy razy co drugi dzień

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
h g p v u 7 q
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć