legowiska dla psów

Forum: yoreczek

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• yoreczek
    dodał: ~darek, 04-03-2012, 21:32
    prosze o pomoc mam 9mies mini yoreczka jest kochany ale mam pewien problem po gotowanym kawałku kurczaczka mól=j pupil ma zachwiania równowagi A POZA SUCHA KARMA NIC NIE CHCE JESC WAZY LEDWIE 1KG weterynarze nie potrafia postawic diagnozy tylko podaja zastrzyki na wzmocnienie czy te yoreczki moga jesc jogurty tak bardzo chce ale niewiem czy mu dac.po jakim czasie traca mleczaki zeby weterynarz twierdzi ze trzeba usunac pod narkoza.dzieki za kazda pomoc

• dodał: ~Raczeek, 12-03-2012, 10:00
    zęby- weź jakąś szmatke i baw sie z nia co najmniej 1 godz dziennie niech ja ciągnie niech ja szarpie zęby sie polużnia i powinny wypaść, przez 2 tyg i sprawdz . za zwyczaj wiekszość osób tak robi , jak nie chce jesc nic innego to ją po prostu przygłódz nie dawaj nic do południa jesc a potem daj jej gotowane skrzydełko tak około 15.00 nic jej sie nie stanie jak raz nie zje śniadania , sama pomyśl jak czy byś zjadła coś co ci mniej troche smakuje jak byś była bardzo głodna . :)

• dodał: ~Iwona, 20-03-2012, 18:42
    Jogurt naturalny mogą jeść, mój dostaje raz w tygodniu łyżeczkę p.weterynarz kazała i uwielbia go, oraz mleko ale to rzadko. A żółty ser w małych kawałkach próbowałeś? jakąś parówkę?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
d y 2 8 k z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć