legowiska dla psów

Forum: Wymioty

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Wymioty
    dodał: ~Iwona, 20-03-2011, 09:16
    Witam mam 6 miesięcznego yorka, ostatnio lekko chorował (wymiotował) weterynarz go wyleczył, lecz od tamtej pory gdy zje więcej np.damy mu coś wieczorem i wychodzi mu ze to jest czwarty posiłek to zwymiotuje go po 2godz.czasem je 3 posiłki i ten też może zwymiotować, jest bo rzadkie zjawisko ale się tym martwię. Piesek normalnie się bawi biega pije wodę nie ma żadnego osłabienia. Wypadają mu ząbki i rosną stałe.

• dodał: ~Anita, 20-03-2011, 10:41
    Może spróbuj mu zmniejszyć porcje posiłku,mój psiak też wymiotował gdyż był przejedzony.A po za tym możesz mu podać troszkę siemienia lnianego to osłoni jego żołądek lub też coś osłonowego typu lakcid.Pozdrawiam
  • Karma dla Yorka
    dodał: ~Gaga, 20-03-2011, 10:42
    A powiedz mi jaką karmę dajesz swojemu Yorkowi ? może w tym tkwi problem ?

• dodał: ~Iwona, 20-03-2011, 16:00
    Podaje mu royala,ale nie bardzo chce to jeść więc podaje mu witaminki. Je dużo sera żółtego a on jest ciężki. Daje mu dotowane mięsko typu pierś itp.

• dodał: ~gracja, 20-03-2011, 17:00
    sera żółty jest nie zdrowy dla piesków, Może powodować bóle brzuszka.Zamiast żółtego sera możesz dać mu raz w tygodniu sam biały ser z makaronem (bez przypraw). Po za tym możesz zmienić mu karmę na Arion( ja karmie nią moją mała). A jeżeli dajesz mu mięsko to dobrze będzie jak dasz mu razem z mięsem gotowaną marchewkę, czy trochę pietruszki.(tylko niczego nie doprawiaj bo piesek może dopiero się rozchorować)

• dodał: ~Iwona, 20-03-2011, 19:35
    To co mogę dawać pieskowi, żeby było pożywne i nie wymiotował?? Dziękuje za podpowiedz o żółtym serze i mniejszych porcjach. Gotuje mu mięsko bez przypraw zawsze coś jeszcze wrzucę marchew, pietruszkę, ryż lub kaszę. Dostaje też witaminy gdyż nie chce suchej karmy, wędlinka, pasztet oraz karmę dla yorków w puszce. Dziękuje za podpowiedzi.
  • Karma dla Yorka
    dodał: ~Gaga, 20-03-2011, 19:40
    Zastanawiam się nad tym pokarmem w puszcze który dajesz swojemu yorkowi. Wszystko co opisałaś jest ok i bez problemów Twój pies powinien to ze smakiem jeść jednak ta karma w puszcze jest zastanawiająca. Podaj jej nazwę proszę - zobaczymy czy to dobra marka.

• dodał: ~Iwona, 20-03-2011, 20:11
    Nazwy nie pamiętam bo w tej chwili jestem w delegacji oraz żle opisałam. Jest to małe opakowanie (nie w puszce tylko w takim opakowaniu co pasztety nap.podlaskie) pamiętam że jest na nie mały maltańczyk. Jest to pokarm dla szczeniąt kupowany w sklepie zoologicznym.
    Witam ja na poczatku podawalam swojemu royal Canin ale lekarz wet.polecil mi hils,tylko ze woli takie w puszkach a nie wiem jakie dla niego najlepsze tym bardziej ze jest po operacji.jak ktos wie jaka najlepsza dla yorkusia to prosze o rade

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f z j k n 6
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć