legowiska dla psów

Forum: witam

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• witam
    dodał: ~justa, 05-01-2011, 19:59
    mam pytanie czy mogę zabierać ze sobą do pracy (kwiaciarnia) 2 miesięcznego yorka, zaznaczam że podróż do pracy jest autem także nie zaliczam tego do spaceru (piszecie ze nie zaleca się spacerów podczas kwarantanny)oraz kiedy mogę po raz pierwszy go wykąpać. z góry dzięki za odpowiedz

• dodał: ~gracja, 06-01-2011, 00:23
    Kąpiel można przeprowadzić w 10 tygodniu , a co do zabierania do pracy to nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Moim zdaniem jest to jeszcze z młody piesek.

• dodał: ~gracja, 06-01-2011, 00:23
    Kąpiel można przeprowadzić w 10 tygodniu , a co do zabierania do pracy to nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Moim zdaniem jest to jeszcze z młody piesek.

• dodał: ~justa, 06-01-2011, 19:57
    tylko że ja jestem cały dzień w sklepie także biedaczek by musiał siedzieć sam w domu, dlatego bardzo mi zależy żeby go zabrać ze sobą.

• dodał: ~lucy, 06-01-2011, 20:01
    gracja ja mam tydzień moją psinkę w domu a ma już 8,5 tygodnia i strasznie mu włosy śmierdzą nie wiem z kąt to się bierze ale czy w związku z tym że on tak śmierdzi to nie mogę go wykąpać? bo może on z brudu i potu ma taki zapach
    proszę odpowiedz bo nie wiem co z tym dalej robić

• dodał: ~Gracja, 06-01-2011, 22:33
    Jeżeli maluch ma dosyć śmierdzący zapach, to wykąp go w specjalnym szamponie dla szczeniąt(i najlepiej w umywalce wyłożonej gumą, albo gąbką żeby się nie ślizgał). Tylko po wykąpaniu pamiętaj żeby miał ciepło.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f v c b d 8 i
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć