legowiska dla psów

Forum: witam prosze o pomoc

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• witam prosze o pomoc
    dodał: ~niedoswiadczona, 15-03-2011, 12:37
    Witam mam takie pytanie do posiadaczy yorków bo ostatnio dowiedzialam sie ,ze czesto pieskom york nie wyrastaja jajeczka a mam 4 miesiecznego pieska i on chyba nie ma czy jest wiek w którym sie one pojawiaja czy sa moze od razu po urodzeniu prosze odpiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!

• dodał: ~Marta, 19-03-2011, 14:20
    U mojego długo nie było jajeczek. W piątym miesiacu pojawiło sie jedno a w szostym drugie. Jest miedzy nimi dysproporcja-jedno wieksze a drugie mniejsze ale wet powiedział ze wszystko jest ok.
  • Jąderka u yorka
    dodał: wito, 19-03-2011, 14:33
    4 miesięczny york bez jąderek to jeszcze nie straszna rzecz, powinny mu się pojawić do pół roku.
  • Jąderka u yorka
    dodał: ~Bożena, 20-03-2011, 10:46
    Tak, zgadzam się z Wito - mój pies miał pół roku jak weterynarz wyczuł u niego jąderka. Najpierw jedno potem drugie. Teraz mój psiunio ma 2 latka i zapomniałam o problemie - wszystko jest w najlepszym porządku, Po prostu poczekaj jeszcze troszeczkę.
    Pozdrawiam

• dodał: ~NIEDOSWIADCZONA, 20-03-2011, 14:59
    WITAM DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZ ,JUZ SIE NIEMARTWIE WIELKIE DZIEKI:)

• dodał: ~niedoswiadczona, 17-04-2011, 14:30
    Witam was jeszcze raz bylam u weterynarza i on powiedzial że mój pies jest wnetrem i że niezeszly mu jadra i trzeba operacyjnie je usunac bo zrobi sie rak dodam że piesek 22 kwietnia skończy 5 miesiecy i ze weterynarz powiedzial ze do 2 mies powinny już jaderka być a jak ich nie ma to juz niebedzie.A ja ewidetnie czuje że ma jak lezy spokojnie to ma 2 kuleczki co robic?

• dodał: ~Marta, 17-04-2011, 17:16
    Nie chce Cie do niczego przekonywac ale chyba wet nie miał racji.Moj york trafił do mnie jak miał trzy miesiace i nie miał jajeczek.Jak pisałam wyzej jedno sie pojawiło jak miał 5 miesiecy a drugie jak miał 6 mies.Byc moze u mojego jaderka juz schodziły i były prawie na miejscu a u Twojego moze są zupełnie wewnątrz?

• dodał: ~Marta, 17-04-2011, 17:27
    Szukałam jeszcze o tych jąderka i doczytałam ze jaderka schodzą najczesciej do 6 miesiaca zycia pieska. Niestety jednak doczytałam rowniez ze jesli po badaniu usg zostanie stwierdzone ze jaderka sa w jamie brzysznej lub w zarosnietym kanale pachwinowym to niestety trzeba wykonac zabieg usunięcia jąderek.

• dodał: ~niedoswiadczona, 17-04-2011, 18:22
    ja w maju mam odrobaczenie i szczepienie i prawie piesek skonczy poł roku wiec chyba te 2 razy pojde do innych weterynarzy o konsultacje bo ja ewidetnie wyczuwam 2 kuleczki mam nadzieje ze to jaderka i sprawdze co oni powiedza bo szkoda zeby go cielli nadarmo mam nadziekje ze tak jak u ciebie jeszcze zejda bardzo Ci dziekuje za opowiedzi Martuś

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
o z n x a
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć