legowiska dla psów

Forum: Witam Ciąża york

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Witam Ciąża york
    dodał: ~darek, 15-04-2010, 18:02
    Mam pytanko moja suka była kryta w 9 i 11 dniu cieczki, czy po zajściu w ciąże cieczka ustępuje czy trwa nadal?? minął tydzień od krycia a krwawienie jeszcze trwa, pozdrawiam i czekam na odpowiedź
  • Krycie yorka
    dodał: ~Nina, 15-04-2010, 18:33
    Moim zdaniem 9-ty dzień to za wcześnie. Powinno się kryć około 11-go dnia. A najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie yorkowi testu na progesteron. Co do krwawienia o normalne ale przy początkowym stadium cieczki jeżeli jeszcze dalej krwawi to krycie w ogóle mogło być za wcześnie.
  • odp.
    dodał: ~darek, 15-04-2010, 20:22
    sorki pomyłka mała wyszła był przełom 9-10, 11-12, i 13-14, teraz jest dokładnie, a i jeszcze jedno aktualnie jest 20 dzień cieczki i małe krwawienie występuje, i chciałbym wiedzieć czy po zajściu odrazu powinna przestać krwawić pzdr
  • Krycie yorka
    dodał: wito, 15-04-2010, 21:03
    Tak to normalny objaw. z biegiem czasu ustąpi.
  • Witam,
    dodał: ~juul, 30-11-2011, 15:51
    Mam takie pytanie : Czy jeśli w czasie ciąży u yorka z pochwy wydziela się dosyć spora ilość śluzu, to czy to jest normalne ?

• dodał: ~iwona, 01-12-2011, 10:19
    jezeli jest juz w zaawansowanej ciązy to rozlunia sie jej czop i stąd ta wydzielina:) prawdopodobnie zacznie rodzic

• dodał: ~edyta, 01-12-2011, 12:45
    u mojej suczki cięzarnej a jest w 64 dniu ciązy z pochwy wydziela się czerwony śluz czy to normalne i nie mozna tego umyc

• dodał: ~juul, 20-12-2011, 14:13
    iwona, miałaś rację. śluz lecieł przez kilka dni, a potem urodziła ; ) a teraz mam kolejne pytanie. Bo moja suczka urodziła 4 szczeniaczki. Ten co się urodził na końcu jest bardzo malutki, ledwo co przeżył po porodzie, ale już jest o wiele lepiej,bo nauczył się ssać i troche je, załatwia się i ogólnie jest coraz lepiej niby . Ale jest jeden problem, bo on wogóle nie rośnie, ma wszystko o wile mniejsze od swojego rodzeństwa. CZy zdarzają się takie przypadki i czy ma szanse przeżyć ? Pani weterynarz kazała nam podawać mu glukozę. On po porodzie powienie ogólnie jeszcze z 4 dni być w brzuch, ponieważ on był z ostatniego krycia.

• dodał: ~ania, 12-03-2014, 13:59
    witam mam doła moja suczka jest pokryta byłam na usg (26dzien od 1go krycia)i ponoś tam nic nie ma mam przyjść jeszcze raz za tydz. dodam iż moja suczka ma 3 lata i jest pierwszy raz kryta a samiec krył już nie raz .Czy z krycia nic nie wyszło ?
  • york
    dodał: ~adi , 18-08-2016, 12:36
    jesli uciek mi piesek i po drugim dniu przyszla ze krwoa czy jest mozliwosc zajscia we cionzy

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
e y c m 8 9 4 n
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć