legowiska dla psów

Forum: wilczy pazur

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• wilczy pazur
    dodał: ~a, 17-10-2008, 14:19
    Witam,!! Moja sunia ma 4,5 miesiąca w wczoraj tzn.16 pażdziernika miała usuwany piąty pazur na tylnych łapkach. Kupując ja nie wiedziałam ze cos wogóle takiego jest i że ona to ma. Weterynarz jeden stwierdził że nie usuwać a inny ze jest za tym zeby usunąć. Zastanawiałam sie i zastanawiałam . Poszłam do tego drugiego -bo ludzie go u nas chwala ze lepiej sie zna na yorkach itd no i po jakimś czasie zdecydowałam sie ze dobrze ,usuniemy je ,dodatkowo przy usuwaniu włosów z uszu -ktorych ja nie chciałam wogóle usuwać.Poweim tak ona miała w wczoraj tez zabieg usuniecia włosów z uszu i wilczych pazurów i powiem szczrze wszystkim żebym mogła cofnąć cza to nigdy bym tego nie zrobiła !!! Wiem ze jest to jeden dzień od zabiegu ale mój kochany [piesek jest INNY !! Nie jest wesoły, co chwile sie częsie -nie wiem czym to jest z powodowane ,po prostu nie jest tym samym pieskiem co wczoraj. Bardzo ,ale to bardzo pokochałam tego małego pieska i mam tylko wielka nadzieje ze bedzie taka wesołą psinka jak przed zabiegiem.Ja treż nie znam sie na yorkach ,bo jest to mój drugi piesek bo bokserce ,więc wogóle zmiana rasy psa ale zaufałam weterynarzowi który jest za takimi zabiegami tylko że piesek mój jest inny........ i to nie daje mi spokoju !! Powiem ze nie wiem czy dobrze zrobiłam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
d y 3 h
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć