legowiska dla psów

Forum: waga yorków

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• waga yorków
    dodał: ~tosia1975@onet.pl, 29-07-2011, 12:27
    WITAM SERDECZNIE MAM 3 YORKI 5 TYGODNIOWE MAMA SZCZENIACZKÓW WAŻY 2,8 . jEDEN Z PIESKÓW WAŻY AŻ 1 KG I JEST TAKI ŚLICZNY ALE CZY WYROŚNIE CZY BĘDZIE DUŻY TAKI. POZOSTAŁE PIESKI WAŻĄ PO 65 DAG.

• dodał: ~PPP, 29-07-2011, 15:03
    Niektórzy mnie kompletnie dobijają, tym że za wszelką cenę chcą aby ich psiaki były jak najmniejsze. Ważniejsze jest aby szczeniaki rozwiały się prawidłowo. Jeżeli piesek będzie ważył nawet 5 kg, to zapewne i tak będzie najpiękniejszy dla swego właściciela. A co do tego malucha to moim zdaniem może ważyć około 3-4 kg.

• dodał: ~iwa, 30-07-2011, 17:36
    ehh....moglas nie pisac jej ze bedzie tyle wazyl bo jeszcze go utopi....york w cale nie jest najmniejsza rasa.... i nawet te duze yorczki sa sliczne i te z oklapnietyi uszkami tez...!!!! nie ma miniaturek!!!!!!!! a jesli piesek jest bardzo maly to jest po prostu chory i bardziej podatny na choroby..
  • waga yorkow
    dodał: ~danio, 31-07-2011, 10:08
    hej:)mam yorka ktory ma 9tyg i wazy 70dag.a jest po rodzicach o wadze 2,5kg.byl najmniejszy z miotu i moze byc mniejszy i miec mniejsza wage niz rodzice jego.pozdrawiam:)
  • iwa
    dodał: ~PPP, 31-07-2011, 14:43
    mam nadziej że ludzie są choć trochę mądrzejcie. ale to nigdy nie wiadomo. mnie po prostu denerwują ludzie którzy daliby i zrobili by wszystko za to żeby ich piesek był malutki. Jest to po prostu ludzka GŁUPOTA.
    Tak jak osoba która pisze przede mną, moim zdanie zależy jej tylko na tym aby szczeniaczek był jak najmniejszy w przyszłości i mogła go rozmnażać w wysokiej cenie.
  • waga yorkow
    dodał: ~dnielos, 05-08-2011, 18:17
    witam:)ja mam yorka nika:) ma 8miesiecy i wazy 1,2kg:)

• dodał: ~kk, 08-08-2011, 13:31
    to straszna malizna, moja tyle ważyła jak miała 2,5 miesiąca i nie chciałabym za nic, żeby została takiej wielkości, teraz jest dorosła i waży 2,7 kg :))

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
d m p 4
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć