legowiska dla psów

Forum: Waga wzrost

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Waga wzrost
    dodał: ~Kajak, 26-08-2012, 22:56
    Waga mojej suni :1410 g wiek : 3 miesiace
    Jakie rokowania moi Panstwo?
  • bez komentarza.....
    dodał: ~luca, 30-08-2012, 01:24
    Kurde... wkurzają mnie ludzie którzy najbardziej na świecie martwią się o to czy ich yorka będzie malusi i wielki jak by to było najważniejsze. Ludzie zastanówcie się czy to jest tak istotne!!! Nie zdajecie sobie sprawy z tego że yorki które są maleńkie często bywają chore a jeżeli zdarzy wam się malusi zdrowiutki piesek to macie szczęście, ale takie psiaki są bardzo delikatne. nawet upadek z niewielkiej wysokości może skończyć się strasznie. Nie mogę zrozumieć też osób które mają malutkie sunie ok 1,5kg. i za wszelką cenę chcą taką sunie dopuszczać tylko po to by sprzedać drożej szczeniaki "bo podobno czym mniejsze tym lepsze". wiele suczek ważących mniej niż 2,10kg albo nie przeżywa porodu albo mają cesarki, więc zastanówcie się ludzie czy naprawdę warto przejmować się czy wasz york będzie ważył 1kg czy 6kg.
  • bez sęsowne zapytanie
    dodał: ~peny, 30-08-2012, 22:09
    Moze nie dawaj poprostu jeść, jak się boisz ze urośnie za wielka.Wkurzają mnie tacy ludzie głupio i ślepo myślący ze york malusi jest taki śliczny.Nie ma yorków miniaturek ,jeśli się takie rodzą to sory ale to nie są prawdziwe yorki ,a jakieś karłowate mieszanki.Mój york ma 3lata wazy 2kg800gram.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
2 v 8 7
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć