legowiska dla psów

Forum: waga wzrost

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• waga wzrost
    dodał: ~pooli, 25-11-2008, 22:10
    Pytanie do zainteresowanych...Piesek w wieku 3,5miesiaca wazy 1.300kg. Czy jest to odpowiednia waga dla tego wieku...??Jaka jest srednia waga i wzrost doroslego yorka???Dziekuje za odp.
  • waga i wzrost
    dodał: ~psiara:), 28-07-2009, 20:29
    york powinien miec wage nieprzekraczającą 3 kg i wzrost ok.23cm ale waga twojego yorka jest prawidłowa w stosunku do jego wieku

• dodał: ~justi, 20-08-2009, 21:37
    a mój mając 13 tygodni waży 3 kg:) był dziś u weterynarza i ten powiedział, że waga jest prawidłowa w stosunku do jego wzrostu. Piesek nie jest wcale gruby, czuć żebra itd. taka jego uroda;)
  • waga wzrost
    dodał: ~Edward.a, 09-01-2010, 19:50
    mój York ma 23 tygodnie. Pięć miesięcy i waży 3kg. niewiem czy to jest prawidłowa waga jak na yorka. bo york powinien chyba wazyc okolo 1.8 kg
  • waga wzrost yorka
    dodał: wito, 09-01-2010, 21:40
    W tym wieku taka waga yorka jest za duża. Dorosły pies powinien ważyć do 3 kg. Oczywiście spotykane są większe egzemplarze, jednak im większy york, tym gorzej jest oceniany na wystawach.
  • ..
    dodał: ~66Kaqa, 28-01-2010, 19:21
    York wagę największą powinien mieć 3 kg. ale to też zależy od wielkości Yorka.
  • waga i wzrost
    dodał: ~dika123, 07-02-2010, 18:21
    mój york ma 3miesiace i waży 1kg55
    byłam u weta i nic nie mówił ale chcę mieć pewność
  • waga Yorka
    dodał: ~....., 07-02-2010, 18:33
    Witam:)
    Pani York waż raczej dobrze:)
    Natomiast moja sunia Gracja ma 18miesięcy i waży 1kg60
    Pozdrawiam:)
  • wzrost
    dodał: ~Kamil, 13-02-2010, 09:08
    Witam.
    Mój york ma wzrost 28 cm, ma 5 miesięcy i uważam że jest za duża jak na yorka. Mam pytanie czy jest taka możliwoś że jest to krzyżówka yorka z jakąś inną rasą? Zaznaczam również że ma strasznie rzadki włos.

• dodał: ~Lilian, 13-02-2010, 22:34
    tak jest duża możliwość że to mieszaniec ale nie koniecznie. Jeżeli ma rzadki włos to może lepiej idz z nią do weterynarza..lepiej się upewnić, bo może jest chora....
  • wzrost yorka
    dodał: ~....., 14-02-2010, 21:08
    jest taka możliwość że pani9 york jest mieszany, ale może to być spowodowane tym że jeden z jego krewnych np.babcia dziadek...
    byli trochę więksi od york normalnego wzrost.
    A jeżeli widziałaś tylko jego mamę to może jego tata był nie rasowym yorkiem tylko jakimś słodkim mieszańcem,lub był sporo większy od przedstawicieli swojej rasy. Rzadki włos może świadczyć o jakiejś chorobie skury(jeżeli są jakieś zaczerwienienia lub piesek się mocno drapie bądź włos mu wylatuje i nie wyrasta nowy)ale także źle zbilansowaną diesą.
    Pozdrawiam
  • wzrost yorka
    dodał: ~Nikusiowa, 24-02-2010, 22:33
    Ja posiadam yorka z rodowodem po znakomitych rodzicach z hodowli dunskiej po znakomitych przodkach a jako jedyny z miotu jest z tych wiekszych yorkow obecnie ma 1,5 roku i 4 kg -i takiego wlasnie yorka szukalam przez rok - kupilam go w wieku 6 miesiecy innych wad genetycznych nie ma- Jest poprostu jedyny w swoim rodzaju uprawia agility ,biega po sniegu i bawi sie z duzymi psami potrafi chodzic na 5 km spacerki jak prawdziwy terier.Ja osobiscie nie wyobrazam sobie yorka typu 1,5 kg i izolowanie go od zapedow natury teriera chce zeby byl szczesliwy.
  • mały york
    dodał: ~ja, 26-03-2010, 22:50
    popieram Cie Nikusiowa ,yorki ważące do 2kg bardziej chorują ,a moim zdaniem mają pole do popisu tylko w torebce ,nie wiem co taki piesek użyje ,siedząc w domu ,często nawet właściciel nie wyprowadza go na dwór ,bo po co jak może załatwić swoje sprawy do kuwety,
  • waga
    dodał: ~d., 13-05-2010, 21:28
    Moj york ma niecale 13 tygodni, wazy 1,4kg. Wiem, ze nie ma yorkow miniaturek i w zupelnosci zgadzam sie z wypowiedzia Nikusiowa. Czy waga mojego psiaka dobrze rokuje?
  • Proszę o pomoc
    dodał: ~k;;;, 15-06-2010, 13:51
    Witam mój pies ma niecałe 10 tygodni i waży 1,2 kg czy to dużo ile może ważyć w przyszłości?

Strona 1 z 7    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
t 4 m g t 8 3 z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć