legowiska dla psów

Forum: Waga szczenięcia podczas odbioru

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Waga szczenięcia podczas odbioru
    dodał: ~Magda, 22-03-2016, 14:09
    Witam, chciałabym wiedzieć od profesjonalnych hodowców, ile średnio wynosi prawidlowa waga suczki yorka w wieku 8 tygodni, czyli podczas odbioru z hodowli?
  • waga szczeniaka
    dodał: ~Ewelinka, 24-03-2016, 15:30
    Ja mam miniaturkę w wieku 8 tygodni wynosiła 30 dkg

• dodał: ~Magda, 24-03-2016, 15:35
    Nie ma czegoś takiego jak York miniaturowy, są to skarlowaciale psy poprzez ingerencję ludzkiej głupoty. Nie jest to bynajmniej zadna rasa psa. Takie mini psy mają często wiele problemów zdrowotnych. Zycze Ci zeby Twoj pies nie cierpial na nic. Ja pytam o rasowego yorka z rodowodem FCI.
  • waga szczeniaka
    dodał: ~Ewelinka, 25-03-2016, 10:37
    Tak się składa że mam psa z rodowodem,ale skoro wiesz lepiej to po co pytasz o wage psa skoro masz taką wiedzę.

• dodał: ~Magda, 25-03-2016, 17:22
    Rodowód nie oznacza, że pies jest zgodny ze wzorcem rasy. Od 2012 roku weszło prawo zakazu sprzedazy psów bez rodowodu, w związku z czym powstały stowarzyszenia sprzedające swoje szczenięta pod przykrywką 'hodowli' z rodowodem. Gwarancja psa rasowego jest rodowód FCI a nie innych stowarzyszeń o innych, często podobnych nazwach. Poczytaj trochę na ten temat. Moge podac zrodla. Sprawdź, jaki masz rodowód, bo jeśli nie FCI to prostu dalas się nabrac. Te stowarzyszenia wcześniej legalnie sprzedawały psy bez papierów. A moje pytanie jest o wagę rasowego psa - 8 tygodniowego, bo tej wiedzy nie mam.
  • waga szczeniaka
    dodał: ~Ewelinka, 29-03-2016, 09:27
    tak sie składa że mam rodowód FCI jak piszę rodowód to chodzi mi o rodowód a nie jakieś pisemko.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
k i t a p z e
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć