legowiska dla psów

Forum: sterilizacja

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• sterilizacja
    dodał: ~asia, 08-05-2011, 19:20
    co sązie o wysterylizowaniu yorka moja ma 6 msc.
    jeśli tak to kiedy i jakie są morzliwe powikłania

• dodał: ~iwona, 09-05-2011, 08:12
    jest to dobre mozna uniknac raka sutkow, ropomacicza ale nie sterylizuj jej tak wczesnie daj jej chociaz raz urodzic moim zdaniem ...
  • Sterilizacja yorka
    dodał: ~Rosa, 10-05-2011, 11:32
    Moim zdaniem za wcześnie chcesz ją wysterylizować. Poczekaj minimum rok zobaczysz jak to bedzie.
  • sterylizacja
    dodał: ~Kaja, 13-05-2011, 14:50
    Wcale nie potrzebne jest, aby urodziła, nie jest to prawda, że aby była zdrowa powinna urodzić.Pójdź do weta i tam się, go o wszystko wypytaj.Według mnie jest dobrym pomysłem, aby ją wysterylizować, bo może zapobiec wielu chorobą.Z narkozą nigdy nie można mieć 100% pewności, ale na pewno bardziej jej pomożesz niż ewentualnie zaszkodzisz.

• dodał: ~Iwona, 14-05-2011, 08:51
    umiesz czytac Kaja? Napisałam że ja bym jej dala urodzic a nie ze powinna... a to roznica...

• dodał: ~Kaja, 14-05-2011, 14:32
    Ale nie rozumiem po co sunia ma raz rodzić, czy jest sens wyrabiać jej wszystkie papiery, chodzić na wystawy po to by raz urodziła?Według mnie nie ma, chyba, że stworzyć pseudohodowle i sprzedawać szczeniaki bez rodowodu, ale myślę, że żaden miłośnik zwierząt jej nie zakłada (chyba, że z niewiedzy).
  • hehe
    dodał: ~iwona, 25-05-2011, 10:27
    ale ty jestes mądra... a hodowcy jak robia? sunia urodzi kilka razy w hodowli i ja sprzedaja bo juz im nie jest potrzebna... sa ludzie ktorzy chca sie jedynie wzbogacic ale sa tez tacy ktorzy po prostu kochaja swojego psa...

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
k g c 7 5
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć