legowiska dla psów

Forum: spanie yorka?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• spanie yorka?
    dodał: ~majaa, 04-02-2010, 12:23
    hej wczoraj dostalam yorka ma 8 tyg dlaczego nie chce spac w legowisku wychodzi z niego i chce spac ze mna na kanapie?
  • legowisko dla yorka !
    dodał: ~Marta~, 04-02-2010, 16:43
    Twój york może nie chce spać w legowisku bo nie ma w nim swojej zabawki lub kocyka z hodowli. Nie czuje się bezpiecznie w budce i dlatego przychodzi do ciebie. Spróbuj zaprzyjaźnić twojego pieska z legowiskiem i baw się z nim np. wrzucaj jego ulubione zabawki do legowiska. Ustaw posłanie yorka przy łóżku (przy twojej głowie, by czuł twój zapach i uważał że nic mu nie grozi).
    Mam nadzieję że moje rady się sprawdzą. Spróbuj ! zawsze warto ;)
    Pozdrawiam Cię majaa i powodzenia :*
  • rady na temat psów !
    dodał: ~Marta~, 04-02-2010, 16:48
    Aha polecam książkę o psach tam znajdziesz wszystko !!! Kup ta książkę:
    Autor: Heike Schimidt-Roger
    Tytuł: PIES 300 najważniejszych pytań i odpowiedzi-dodatek Plan Pielęgnacji.
    Możesz ją zamówić przez internet na stronie www.kdc.pl
    Pozdrawiam i myśle że wtedy poznasz wszystko co robić z twoim yorkiem :)

• dodał: ~66Kaqa, 07-02-2010, 21:32
    Pies musi przyzwyczaić się do nowego legowiska najlepiej było by włożyć mu do legowiska zabawkę z dzieciństwa.. o czy wspomniała już Marta. Może zaprowadzić go do swego legowiska i połóż go w nim przykucnij koło niego i pogłaskaj go...Być może przyzwyczai się i zrozumie że jest w swoim legowisku bezpieczny.
    Napisz czy się udało;)) Mam nadzieję że się uda:*
    ;))

• dodał: ~Natalia , 10-02-2010, 20:52
    bo u ciebie pod kołdrą jest ciepło

• dodał: ~york, 07-03-2010, 13:11
    mój york czasem śpi w domku, czasem nie.jak będzie chciał to wejdzie.

• dodał: ~katla , 07-03-2010, 19:56
    witam!Ja jak kupiłam yorka tez nie chciał spac w swoim legowisku tylko przychodził do mojego łozeczka;)kilka razy mu pokazywałam ze ma swoje miejsce (oczywiście miał tam swoj kocyk i zabawki)ale jednak wygrał on...przychodzi w nocy do mnie bo tam mu jednak lepiej,cieplej i bezpieczniej.Kocham go i mi to nie przeszkadza.Pozdrawiam Katla

• dodał: ~poczatkujaca, 27-12-2011, 20:59
    hej ja mam jorka 2tyg,i 1tydz to byl koszmar piszczal strasznie i wogole ale to nic nie dawal mi spac,nie wpuszczam go do łozka chodz sa wyjatki i juz spi u siebie,gorzej jest z sikaniem i kupka wogole nie chce tego robic na gazete.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f q m 7 3 e
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć