legowiska dla psów

Forum: Spacery z Yorkiem.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Spacery z Yorkiem.
    dodał: ~Natalia P., 01-03-2012, 18:15
    Gdy wychodzę z moim 1,5 rocznym Yorkiem na dwór to tak ciągnie smycz, że aż się "dusi" no nie wiem jak to określić. Po prostu strasznie "charczy". Nie wiem co robić. Proszę pomóżcie mi. Jak mam go oduczyć by tak nie ciągnął? Boję się, że kiedyś stanie mu się krzywda. Ale nawet czasami jak z nim wychodzę i nie ciągnie to "charczy". Czy to jest może coś w stylu astmy? Proszę pomóżcie mi. Za wiele nie wiem co to może znaczyć, ponieważ mam 13 lat. Pomocy.
  • spacery z Yorkiem
    dodał: ~lili, 04-03-2012, 23:09
    Hej mam 12 lat. Mój pomperian(2 lata) i york(prawie rok) nie mogą chodzić na spacery zapięte w obroże bo się duszą, więc mamy ten sam problem. Zrób to co ja- chodź z nimi na spacery w szelkach, bo w razie potrzeby możesz za nie złapać i przyprowadzić do porządku psa(pomperianowi nic z sierścią nie jest ale yorczek jest wystawowy i szelki niszczą jej sierść- jeśli twój nie jest wystawiany kup szelki). Obroża ciśnie na krtań i w ten sposób psiak "charczy" i się dusi.
    Papa.

• dodał: ~Natalia P., 16-04-2012, 13:04
    No ja mam dla mojego yoreczka szelki, lecz one nic nie dają. Nie mój york nie jest wystawowy. Bardzo się o niego niepokoje jak dak się "dusi" i "charczy". Może ktoś jeszcze mi odpisze i napisze co mam z tym zrobić. Pozdrawiam.

• dodał: ~Asia ., 22-04-2012, 12:41
    Ja także mam yorka , który robi tak samo.
    Gdy on ciągnie najlepiej wziąść go delikatnie pociągnąć i przysunąć do nogi. Jeśli piesek dalej będzie ciągnąć musisz jeszcze parę razy tak zrobić, aby zapamiętał. Wtedy już nie będzie tak się dusił .
  • szelki dla yorka
    dodał: ~Weronika Grzyb, 22-04-2012, 12:49
    Zobacz szerokie szelki jakie proponuje firma York Design. Są naprawdę rewelacyjne i nie uciskają krtani psa. Ja kupiłam u nich niedawno te szeleczki i jestem z nich ogromnie zadowolona. Mój Yorek je uwielbia. Nigdy nie słyszałam żeby charczał podczas spacerku.
  • spacer z yorkiem
    dodał: ~Natalia L., 05-05-2012, 17:36
    Mam yorka ma 1 rok i strasznie ciagnie (chodzi w szelkach). Na dodatek gdy schodze z nim klatka schodowa ciagnie , szczeka , piszczy . On ciagnie tak przez cala drode nawet jak ide z nim na godzine. Gdy go do siebie przyciagne ( nawet pare razy ) i go wolam to tak jakby nie czul nieslyszal ani nic nawet nie zwalnia . A w domu jak bo niego mówie to robi to co karze . POMOCY !!!!!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
c a c b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć