legowiska dla psów

Forum: siakanie w domu

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• siakanie w domu
    dodał: ~ada, 14-08-2009, 17:19
    Witam wszystkich użytkowaników. Mam yorka a dokładnie suczke która boi się załatwiać na dworze bo ma niecałe 5 miesięcy. Co mam zrobić aby załatwiała swoje potrzeby na dworze? Jak jesteśmy ok 1h na spacerze to potrafi trzymać aż przyjdzie do domu.

• dodał: ~Sandy, 15-08-2009, 00:15
    Ja mam pieska 2 miesiecznego.. Na poczatku tez sikal w domu, ale powoli sie przyzwyczaja do tego ze trzeba sikac na dworze... Moj pies nie lubi chodzic po mokrej trawie...
    Jezeli twoj pies jeszcze raz sie zesika w domu (co jest najbardziej prawdopodobne) podejdz z nim do kaluzy i zacznij do niej mowic ze to jest niedobre i ze tak nie wolno .. Lub jak idziesz z nia na spacer zabieraj ze soba jakas zabawke i baw sie z nia tak dlugo dopoki sobiue nie zapomni ze musi sikac w domu .. wtedy jezeli sie wysika na dworze powiedz jej ze jest dobrym psem i ze wlasnie o to chodzilo... Powinno sie udac.. .:D Zycze powodzenia...

• dodał: ~Paulettka , 15-08-2009, 00:18
    Moim zdaniem jeżeli 5 miesieczny pies siusia ci w domu to potrzymaj go na dworze dopoki sie nie zalatwi...tak bedzie ci najlatwiej bo pies sie zorientuje ze musi sie zalatwiac na dworze..

• dodał: ~Niuśka, 28-08-2009, 20:16
    Mam 3 miesiecznego Yorka pieska jeszcze 3 tygodnie temu siusiał na dywan a juz tera przyzwyczajil sie załatwiac na podworko...Byłam z nim na podworku az sie nie zalatwil....

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
y y q t 6 7 s
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć