legowiska dla psów

Forum: Pseudohodowca!!! Kaziroctwo wsrod psow. Yorki mutuja.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pseudohodowca!!! Kaziroctwo wsrod psow. Yorki mutuja.
    dodał: ~kama, 11-10-2010, 00:57
    Sprzedaje psy chore z wadami, ale to juz przeszlo wszystko. Sami oceńcie
    http://allegro.pl/york-yorki-gold-miniaturka-po-ojcu-1-2kg-i1265271083.html

• dodał: ~kasia, 11-10-2010, 14:56
    co konkretnie masz kama na mysli?

• dodał: ~kama, 11-10-2010, 19:08
    konkretnie że krzyżuje rodzeństwo. Rodziców z dziećmi itd. Takie są efekty. Stworzyła nową rasę!!!

• dodał: ~Iwona, 12-10-2010, 09:21
    a skad wiesz ze krzyzuje rodzicow z dziecmi?? nie rozumiem

• dodał: ~kama, 12-10-2010, 14:17
    bo mieszkam w tym samym miescie. weterynarz powiedzial ze psy biegaja po domu i suczek z cieczka nie separuje, czyli np syn moze matke pokryć. Co z tym zrobić?

• dodał: ~kama, 12-10-2010, 14:20
    bo mieszkam w tym samym miescie. weterynarz powiedzial ze psy biegaja po domu i suczek z cieczka nie separuje, czyli np syn moze matke pokryć. Co z tym zrobić?

• dodał: ~Gracja, 12-10-2010, 22:17
    może najpierw upewni się dokładnie czy psy są ze sobą spokrewnione, w jakich warunkach są trzymane, czy mają odpowiednią opiekę, i możesz anonimowo zadzwonić do jakiś służb. Ze możliwe że w tym domu psy są źle traktowane.

• dodał: ~Iwona, 13-10-2010, 10:46
    Jasne, jestem tego samego zdania:)
    nie rozumiem jak tak mozna....;/

• dodał: ~kama, 13-10-2010, 22:45
    nie maja styczności z innymi psami ona ma dom w ktorym trzyma same yorki. Wszyscy o tym wiedza ale nikt nie wie co z tym zrobić. Ona dba o psy karmi je itd. Ale liczą sie dla niej pieniadze zaczela ja na siłe miniaturyzować a teraz wszystki mowi ze stworzyła nową rase. Yorkshire terrier gold.

• dodał: ~Gracja, 14-10-2010, 12:48
    A wiesz na pewno że pieski które kryje są ze sobą spokrewnione????
    Radzę ci anonimowo zawiadomić jakieś służby. Opowiedz im co cię nie pokoi. A w jaki sposób ona je miniaturyzuje??

• dodał: ~Anawel, 25-10-2010, 22:37
    Jestem w szoku że ktoś wypisuje takie bzdury i brednie stek kłamstw począwszy od podania że autor tych bzdur mieszka w tym samym mieście skończywszy na tym że psy są bez nadzoru. Dla informacji opisywana hodowla jest w wielkopolsce Niejedna hodowla rodowodowa powinna brać przykład z tej hodowli pomimo, że ta opisywana hodowla nie jest hodowlą rodowodową. Psy zadbane ,czyściutkie sprzedawane z opinią weteranyjną o stanie zdrowia, robioną przy nowym nabywcy pieska w klinice weterynaryjnej w dniu sprzedaży. SAMI KUPILIŚMY Z MĘŻEM OD TEJ PANI SUCZKE. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Na miejscu oczernianej tej pani wniosłabym pozew do sądu o pomówienie i zniesławienie. A GOLD-GOLDDUSTY ZOSTALY WYHODOWANE W NIEMCZECH A NIE W POLSCE TO JAKIE KAZIRODZTWO??? PROSZE WEJŚĆ SOBIE NA NIEMIECKIE STRONY
  • To jest INBRED tłumoki
    dodał: ~zagadka, 28-12-2010, 09:50
    a ja jeszcze dodam od siebie, że inbred jest jak najbardziej dopuszczany w hodowli rodowodowych psów. Doświadczeni hodowcy coraz częściej inbredują i jeżeli rodzice są piękni oraz zdrowi to ich potomstwo również. Sama mam w domu dwa mocno zinbredowane psy rodowodowe i wystawowe - okazy zdrowia oraz piękne eksterierowo - bardzo utytułowane.
    Gdyby oczerniana tu osoba wniosła pozew do sądu to osoby wypisujące te brednie zrobiły by z siebie niezłe pośmiewisko. Inbred jest dla bardzo doświadczonych hodowców, a nie dla próżniaków co dobrze nie wiedzą jak się sukę kryje i prawidłowo odchowuje szczenięta.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
q 7 m m 9
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć