legowiska dla psów

Forum: Proszę o pomoc!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Proszę o pomoc!!!
    dodał: ~kinga 840, 08-07-2012, 11:41
    Witam. Mam pieska rasy york miniaturkę. Piesek ma 8 tyg. Od jakiegoś czasu rano robi się sztywny nie może wstać. Wygląda to jak paraliż. Trwa to zwykle do godz. Pózniej piesek zachowuje sie jak zwykle jest wesoły. Dodam że nie ma biegunki nie wymiotuje i nie zawsze go tak łapie. Ma spory apetyt. Byłam z nim u weterynarza ale dostał tylko leki nawadniające i nic lekarz nie stwierdził. Ma zainfekowane tylko lewe ucho i jest w trakcie leczenia. Proszę o pomoc.
  • paraliż u yorka
    dodał: ~Misza, 08-07-2012, 13:34
    Witam
    Powiedz nam jeszcze czy Twój york ma to o różnych godzinach czy tylko dla przykładu nad ranem jak wstaje ze swojego legowiska?
  • paraliż u yorka
    dodał: ~kinga840, 08-07-2012, 13:53
    Tylko rano.
  • paraliż u yorka
    dodał: ~Misza, 08-07-2012, 14:21
    Moim zdaniem nic się nie dzieje Twojemu yorkowi. To normalne że po nocy mięśnie u psa są lekko zsatane i ma on kłopoty z poruszaniem się. Jeżeli to przechodzi mu po 5-ciu minutach to na pewno nic poważnego. Dla pewności jednak kup mu lepsze legowisko- ( izolujące go od kontaktu z podłożem)
    Polecam oczywiście markę York Design. Jej właścicielka poleciła mi kiedyś rewelacyjne ubranko w którym mój york chodzi już 3 sezony. Jestem jej za to bardzo wdzięczna.

• dodał: ~kinga840, 08-07-2012, 23:03
    Mam takie legowisko. I jestem fanką yorków. Kocham te psy ale sytuacja życiwa( nowy dom, budowa) pozwoliła mi dopiero teraz na zakup pieska.Martwie sie o nigo bardzo i dziś dowiedziałam się że może być to spadek cukru po nocy. Co o tym sądzicie??? Czy ktoś się już z tym spotkał??? Ps: Dziękuję Misza za radę i słowa otuchy:-)
  • paraliż u yorka
    dodał: ~Misza, 09-07-2012, 08:50
    Po przeczytaniu Twojego postu z dnia 08,07 uważnie oglądałam swoje pieski i taki lekki poranny paraliż mają dwa moje psy ale trwa to dosłownie 3-5 min jak wypuszczam je na dwór, potem wszystko wraca do normy czyli są wesołe i beztrosko biegają po mieszkaniu. Jeżeli masz tak samo to z pewnością nic mu nie będzie.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
2 j y l 5 2 g
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć