legowiska dla psów

Forum: Problem z yorkiem

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Problem z yorkiem
    dodał: ~ggg, 28-02-2011, 09:21
    Hej, bardzo boję się o mojego...
    pieska - rasy YORK. Od ostatniego czasu dzieje się z nim coś dziwnego, byłam u jednego weterynarza powiedział, że to przeziębienie i dał mu antybiotyk. Powiedział, że jeżeli się nie poprawi mam się znów wybrać do weterynarza. Na drugi dzień jego stan się niestety nie poprawił, poszłam do drugiego lekarza, mój pies był strasznie wzdęty i miał zatwardzenie w dodatku ma zwichniętą nóżkę, dał mu zastrzyk, wczoraj poszłam, by dał mu następny. Dzisiaj nie widzę poprawy, jest jeszcze gorzej, jest kompletnie apatyczny, nie ma apetytu, ma smutne oczy, cały czas leży. Dzisiaj rano go wołałam, a on w ogóle nie reagował. Kompletnie nic go nie obchodzi, a ja widzę jak się męczy. W dodatku jak go łapię za brzuszek, on tak pojękuje chwilkę i jakby chciał wymiotować, ale nie może..
    Nie wiem co mam z nim robić, dodam jeszcze, że piesek ma półtora roku..
    Proszę o pomoc.

• dodał: ~Marta, 28-02-2011, 18:19
    Może Twoj piesek coś zjadł? cos co jest niestrawne lub może mu utknęło w brzuszku?Moze warto zrobić przeswietlenie?
  • ;(
    dodał: ~sWc, 11-12-2011, 22:15
    Jestem w tej samej sytuacji ;( Stan psinki nie poprawia się od tygodnia, robione było prześwietlenie, lecz rendgen nic nie wykrył, co mam robić?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
u p 0
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć