legowiska dla psów

Forum: Problem z kanałami.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Problem z kanałami.
    dodał: ~Rawiczanka, 14-08-2012, 11:28
    Witam. Mam 2 i pół rocznego yorka. Co 2 tygodnie od jakiegoś czasu ma problem z odbytem. Liże się co chwila po tyłku bez przerwy. Muszę chodzić co 2 tygodnie z nim do weterynarza bo weterynarz mu wyciska ropę ale dlaczego tak często występuje to? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź!!!
  • problem
    dodał: ~ania, 15-08-2012, 06:59
    witaj, moja suczka tez tak miala, musi pies jesc wiecej twardego pokarmu, kości. moja zaczęla i juz jest lepiej ok od 3 lat nie ma z tym problemuu:)
  • Problem z kanałami.
    dodał: ~Rawiczanka, 15-08-2012, 11:41
    Ale jakie kości? Mój piesek jest łapczywy i może się zakrztusić... Bo już tak kiedyś się zdarzyło. A suchej karmy nie ruszy...
  • Problem z kanałami u yorka
    dodał: ~Misza, 15-08-2012, 12:14
    Postaraj się go lekko przegłodzić i dać mu wówczas suchą karmę. Yorki to strzasnie wybredne pieski :)
  • Problem z kanałami.
    dodał: ~Rawiczanka , 15-08-2012, 14:42
    Przegłodziłam go już kiedyś, ale to nie działa nawet nie podszedł do karmy...Wolał być głodny...
  • Problem z kanałami
    dodał: ~kk, 15-09-2012, 22:44
    Miałam ten sam problem z moim niestety już nieżyjącym yorkiem. Problemy zaczęły się jak miał około 2 lat i tak się męczyliśmy (i on i ja) do końca jego życia. Proszę poczytać w internecie o gruczołach okołoodbytowych u psa. Dużo się Pani dowie na ten temat. Wiem, że to męczące, ale ani ja ani wet nie potrafiliśmy mu pomóc na stałe. Ja jeżdziłam z nim co miesiąc. Życzę wytrwalości.
  • Problem z kanałami
    dodał: ~kk, 15-09-2012, 22:45
    Miałam ten sam problem z moim niestety już nieżyjącym yorkiem. Problemy zaczęły się jak miał około 2 lat i tak się męczyliśmy (i on i ja) do końca jego życia. Proszę poczytać w internecie o gruczołach okołoodbytowych u psa. Dużo się Pani dowie na ten temat. Wiem, że to męczące, ale ani ja ani wet nie potrafiliśmy mu pomóc na stałe. Ja jeżdziłam z nim co miesiąc. Życzę wytrwalości.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
8 z 1 r v
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć