legowiska dla psów

Forum: poród

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• poród
    dodał: ~krystyna, 27-07-2011, 20:56
    witam moja sara powinna już rodzić ,ale nie okazuje tych objawów do porodu ,niewiem czy wogóle zaszła w ciąze ,byłam 2 razy u reproduktora z nią jak w zaleceniach.

• dodał: ~kobieta, 28-07-2011, 15:47
    nie rozumiem....ma rodzić juz a ty nie wiesz czy w ogóle jest w ciąży?? powinnas jakies 2-3 tyg po pokryciu isc z nia do lekarza... kolejny hodowca nie majacy pojecia do czego sie zabiera;/
  • poród
    dodał: ~Zizzi, 28-07-2011, 17:33
    Tak zgadzam się. Ktoś kto kocha psy nie powinien tak tego robić, nawet jeśli się nie zna powinien zasięgnąć rady lekarza weterynarii. Ale żeby pokryć suke i nawet nie sprawdzić czy ma szczeniaki to już jakaś porażka.

• dodał: ~kk, 29-07-2011, 13:12
    weterynarz i usg, co powinno być już wcześniej zrobione
  • Ciąża
    dodał: ~Syśka, 02-08-2011, 23:12
    Hej, moja Niuńka ma 1,5 roku. Czy możliwe że jest za młoda na małe?? Lekarz weterynarii tak stwierdził.
    Pozdrawiam

• dodał: ~kobieta, 04-08-2011, 19:36
    to skoro tak stwierdzil to tak jest... nie zabierajcie sie za kryci suki skoro nie macie pojecia... ludzie !!! po co wam to? moga sie urodzic chore i co?? wydasz kolejne 500 zl? jesli przy usg albo przy zdjeciu rtg wyjdzie ze jest ich duzo to musisz zaplacic za cesarke 600 zl! czasami z miotu gdzie jest 6 szczeniat zostaje tylko 1 albo zaden zastanow sie czy chcesz cierpiec ... bo nie jest to latwe...ze chyba chcesz tylko zarobic no to moze zacznij papierosy krecic??

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
p y y 0 e
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć