legowiska dla psów

Forum: pomóżcie

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• pomóżcie
    dodał: ~Anita-*, 14-11-2010, 20:01
    Hej mam pytanie-za dwa tygodnie będę miała szczeniaczka yorka.W jakim wieku można wyprowadzać pieska bo wiem że jakiś czas trzeba odczekać.Następnie martwi mnie to iż jest to okres zimowy.Boję się że gdy piesek nauczy się załatwiać w domu trudno będzie go nauczyć aby załatwiał się na dworze.Proszę też o podpowiedź w sprawie karmienia.tzn czy tylko sucha karma czy coś więcej.Proszę o radę.
  • Imię dla mojego pieska
    dodał: ~Anita-*, 14-11-2010, 20:09
    A ponadto czy mogli byście pomóc wybrać mi imię dla mojego psiaczka dodam że to będzie chłopczyk:)z góry dziękuję:)))

• dodał: ~Gracja, 14-11-2010, 22:28
    ze szczeniaczkami można zacząć wychodzić na spacery w kiedy będzie miał wszystkie niezbędne szczepienia,czyli na spacer można zacząć chodzić gdzieś od 13tygodnia.Warto będzie kupić małemu ubranko żeby się nie przeziębił. Co do jedzenia to najlepiej sucha karma firmy Arion, bądź Royal C, albo eukanube. Raz w tygodniu możesz dać mu troszkę białego serek z makaronem, ale bez przypraw(soli), możesz dawać małemu także mięsko gotowane z ryżem i warzywami ale jeżeli mały będzie jadł to często przyzwyczai się i nie będzie chciał jeść suchej karmy(która ma więcej witamin). Dlatego mięso można dawać np. raz w tygodniu.
    A imię to np, Orsik, Rambo, Lampo, Diego, Atos, Portos:)
  • ...
    dodał: ~Anita-*, 14-11-2010, 23:08
    Bardzo dziękuję:)

• dodał: ~Olax, 19-11-2010, 15:02
    Wybierz karmę z dużą ilością miesa. Royal jest przereklamowany bo tam narysowany jest york. Wszyscy mówią ze pedigree to najgorsza karma, ale do wiadomości zwolenników tej karmy : firma pedigree przejeła royala i niestety jakośc karmy się pogorszyła nie ten sam sklad co kiedyś.

• dodał: ~Gracja, 19-11-2010, 23:00
    ja polecam karmę firmy Arion.!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
q m j 1 z l k
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć