legowiska dla psów

Forum: Pomocy

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pomocy
    dodał: ~Iwona, 03-11-2010, 09:40
    Witam! Dostałam 7tyg. Yorka i nie wiem zupełnie co dalej!! Jest początek listopada czy mam z nim wychodzić na dwór?? W książeczce zdrowia jest dopiero po pierwszych szczepionkach (nosówka i coś na P.....) 17listopada mam iść na następną. Trzymać go do tej pory w domu????? Czy prócz suchej karmy nic nie dodawać?? A może macie jeszcze inne rady na inny temat na który powinnam zwrócić uwagę. Z góry dziękuje!!

• dodał: ~Iwona, 03-11-2010, 09:53
    ja tez mam w domu szczeniaka 7tyg. i wychodze z nim na dwor zalatwia sie itd. daje swojemu psiakowi ryz z miesem dropno pokrojony i starter oczywiscie taka papke troszke wody i karma rozpecznieje:)

• dodał: ~Gracja, 03-11-2010, 15:39
    na dwór nie wolno wychodzić z pieskiem do puki ni będzie zaszczepiony na wszystkie choroby, czyli spacery można zacząć od jakiś 10tygodni. Do jedzenia dawaj mu karmę na małych szczeniąt rozmoczoną w ciepłej wodzie. Możesz mu gotować Marchew z ryżem i pokrojoną drobniutko piersią z kurczaka ale nie zapominaj o karmie. Pod żadnym pozorem ie dawaj szczeniakowi kości drobiowych. A co do wołowych dużych to zapytaj się weta. Najlepiej było by jak byś z nim poszła teraz do weta, i jego zapytała się co dalej ze szczeniaczkiem. A i jeszcze karma to najlepiej Royal Canin, Arion, bądź eukanuba albo pappy, bądź yunior od 2 miesiąca. i oczywiście musisz małemu kupić legowisko, grzebienie. kąpać małego można zacząć po 10tygodniu szamponem dla szczeniąt

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
i v i 2 6 x
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć