legowiska dla psów

Forum: Ona czy On

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Ona czy On
    dodał: ~nansia, 30-12-2009, 14:15
    Za niedługo rodzice kupią mi yorka i nie wiem czy kupić ją czy jego?(wiem że z suczka jest trochę więcej kłopotu przez cieczkę)acha mam 4 letnia siostrę(pokoju z nią niemam).
  • Ona czy on
    dodał: ~Karolcia:), 01-01-2010, 11:40
    To że masz siostrzyczkę to nic nie ma do rzeczy jej to na pewno obojętne czy to ONA CZY ON najważniejsze żeby mieć pieska;)
    To zależy od ciebie czy to będzie suczka czy pies dobrze że wież że suczka ma cieczkę która trwa ok.20 dni i trzeba bardzo uważać aby nie uciekła, ale wg mnie lepiej kupić suczkę ponieważ pies no wież..moja sistra ma psa i on sobie tam liże i to nie jest najprzyjemniejszy widok uwierz mi.
  • On czy Ona
    dodał: ~Marta-maniaczk yorków, 08-01-2010, 14:01
    Ja uważam że pies.
    suczka ma cieczkę i musisz bardziej zwracać na nią uwagę :(
    Pies nie ma cieczki ani ciąży urojonej tylko trzeba mu dawać jeść i pić (jak każdemu zwierzątku). Nie musisz patrzeć jak sobie liże ... !!! Ja mam psa i jest ok !!!!!!!
    Tobie też radze (suczka ma cieczkę a pies nie :))
  • dzienki
    dodał: ~~nansia, 08-01-2010, 14:20
    Bardzo dzienkuję za odpowiedzi a zwłaszcza ~Marta-maniaczk yorków

• dodał: ~....., 08-01-2010, 15:45
    Sorry j anie patrzałam na to tylko on mi usiadł na kolana żeby go głaskac i nagle czuje mokro i patrze co on sie zecikal a ty taj życze powodzenia w praniu ubrań!!!!!!!!!

• dodał: ~Karolcia:), 08-01-2010, 15:49
    rozumiem jakby usiadł na dywanie i to robił albo nie wiem.. no ale nie na moich kolanach!! rodze uważac z wyborem psa. Że suczka ma czieczke to można jej założyc takie małe majtki z wkładką po domu oczywiście...

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f s 5 2 t d j u
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć