legowiska dla psów

Forum: odpowiedzi na pytania :)

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• odpowiedzi na pytania :)
    dodał: ~Izabela, 12-05-2011, 09:13
    Mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad yorkami i potrafię odpowiedzieć na większość pytań dotyczących tej właśnie rasy . :)

Mój e-mail : Izziy@wp.pl
  • Oczy
    dodał: ~Misia, 12-05-2011, 18:34
    mojemu jorkowi strasznie leje się taką wydzieliną z oczu.Co mam robić ?Z góry dziękuje za odp.
  • oczy u yorka
    dodał: ~GAga, 12-05-2011, 18:44
    To normalne u yorków - Mają dużo włosów koło oczu które podrażniają spojówkę. Należy codziennie przemywać oczka. W najgorszym przypadku lekarz weterynarii powinien przetkać mu kanaliki łzowe.
  • tułow
    dodał: ~Misia, 12-05-2011, 21:09
    moj mały jorczek jescze podkula dupke i ogonek i niewiem co zrobić bo to się zdarza często i chyba go boli.przepraszam że się tak o wszystko pytam ale to mój pierwszy jork i nie mam doświadczenie.dziękuje
  • oczy
    dodał: ~Misia, 12-05-2011, 21:15
    mam mu przemywać oczy?a czym?zwykłą wodą?
  • oczy/tułów
    dodał: ~Izabela, 13-05-2011, 08:57
    Oczy możesz przemywać ziołami : torebką rumianku/świetlika . Możesz też kupić sobie specjalny żel i smarować lekko obwódki oczu co jakiś czas ( o żel najlepiej zapytać weterynarza ).
    Na 99% jestem pewna , że twój psiak ma zapchane gruczoły ( podkulona dupka i ogonek ). Boli go to i musisz jak najszybciej iść do weterynarza , aby je oczyścił . Wet. może nauczyć Cię to robić ,bo yorkom dzieje się to co jakiś czas - wcale nie jest to trudne :)
  • ODCHUDZANIE
    dodał: ~Magda W., 13-05-2011, 11:37
    Znacie jakieś skuteczne metody odchudzania psów?
    Wiem że to forum o Yorkshire Terrier a nie o ratlerkach ale wydają mi się podobne te 2 rasy. piszwe bo nie umie znaleźć aktualnego forum o tej rasie mam 4 letnią suke która waży prawie 5kg i to widać że jest dosyć gruba ma zapełnione boczki.POMOCY
  • odchudzanie
    dodał: ~Izabela, 14-05-2011, 11:29
    Mogłabyś iść do weterynarza , by dowiedzieć się ile konkretnie nadwagi ma twój pies - weterynarz napewno ustali dietę odpowiednią dla twojego pupila . Jeśli karmisz go też karmą kup mu karmę " dla grubasków " czyli taką jakby odchudzającą np. " Royal Canin Light ". Zapewnij mu też więcej ruchu np. codzienne bieganie za piłeczką . :) Ja też właśnie odchudzam mojego yorka i już mam rezultaty :D
    Pozdrawiam :)
  • kaszel yorka i drgawki
    dodał: ~ala, 28-05-2011, 23:27
    witam,
    mój york ma 4 miesiące i mam go tydzień i zaczą się dziwnie zachowywać kaszleć i ma drgawki byłam z nim u weterynarza i mówi że jest ok . boję się o pieska.
  • kaszel i drgawki
    dodał: ~Izabela, 29-05-2011, 10:16
    Jeśli ma takie obbjawy to może być coś naprawde powarznego . Napewno nie należy tego lekceważyć . Idź z nim do innego weterynarza , bo może ten u którego byłaś się nie zna ! Twój york może być np. przeziębiony czy mieć grypę - to się czasem zdarza u psów .

izziy@wp.pl
  • york
    dodał: ~ula, 29-05-2011, 15:14
    moją suczkę porył york a potę inny co teraz będzie
  • sikanie w nocy
    dodał: ~aneta77w@gmail.com, 30-05-2011, 09:27
    Witam wszystkich i proszę o pomoc. Mam 6 miesięcznego yorka i problem z sikaniem w nocy(tylko w nocy). W dzień daje znać jak chce wyjść na dwór i nie ma problemu ani z siku ani z kupą. W nocy też nie zrobi kupy, ale potrafi nasikać 2 razy. Wyprowadzam go o 22.00 i o 6.00 rano a przez cały dzień jestem w domu. Piesek śpi na dole w swoim posłaniu, a my na górze.Nie wiem, może w tym jest problem, że nie śpi z nami i sika ze strachu, a może po prostu jeszcze nie wytrzymuje całej nocy? Tylko, że śpi na dole już od od prawie 4 miesięcy.Zaścielam na noc matę do sikania,zasikane miejsca spryskuję specjalnym płynem a i tak sika.
  • do uli
    dodał: ~Izabela, 30-05-2011, 17:48
    twoją suczke pokrył york , a potem jaki pies - też york czy jakiś kundelek ?
  • sikanie w nocy
    dodał: ~Izabela, 30-05-2011, 17:55
    Obawiam się , że wyprowadzanie twojego yorka rano i wieczorem może nie wystarczać i chyba będziesz musiała go na razie wyprowadzać jeszcze w nocy :( . Chyba , że nauczysz go ( ale to będzie trudne ) sikać na specjalną mate pieluchową .

pozdrawiam ;D
  • york
    dodał: ~ula, 30-05-2011, 18:51
    suczke pokrył pierwszy york a na drugi dzień kundelek i co teraz będzie

Strona 1 z 3    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
j b 9 m e 7 3 5
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć