legowiska dla psów

Forum: NIE CHCE JESC KARMY!!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• NIE CHCE JESC KARMY!!!!
    dodał: ~OLA, 03-09-2010, 01:13
    HEJ!MÓJ 17 TYG YORECZEK NIE CHCE JESC SWOJEJ KARMY.KIEDYS JĄ JADL ALE ZOSTAWILAM GO KOLEZANCE NA 2 TYG PONIEWAZ MIESZKAM ZAGRANICA A PIESEK NIE MA JESZCZE PASZPORTU ŻEBYM GO WZIELA ZE SOBA A MUSIALAM PILNIE WYJECHAC NO I ...OKAZALO SIE ZE JEJ RODZICE DAWALI MU NORMALNE LUDZKIE JEDZENIE TZ PAROWKI SZYNECZZKI ZUPY ITD...TERAZ JAK MU DAJE KARME TO TYLKO POWACHA I ODCHODZI WIEC DAJE MU KARME I MIESZAM Z CIENKIMI PAROWKAMI BO INACZEJ MOZE TAK NIE ZJESC NIC PRZEZ 2 DNI CHODZ BURCZY MU W BRZUCHU:(BARDZO BYM CHCIALA ZEBY JADL SWOJA KARME SUCHA I NIC POZ TYM ALE ON NAWET NIE MYSLI BY TO ZJESC CO MAM ROBIC BARDZO PROSZE O POMOC

• dodał: ~Gracja, 04-09-2010, 22:11
    Dawaj pieskowi jedzenie o stałych porach. najlepiej 3 razy dziennie. Nasypuj pieskowi jedzenie np. o 8rano, zawołaj go i powiedz jedz. Jeżeli szczeniaczek w ciągu 5 minut nie zacznie jeść zabierz miskę i schowaj(nie dawaj mu nic do drugiego posiłku).Drugie karmienie np 14godzina postaw miskę z jedzeniem i jeżeli w ciągu 5 minut nie zacznie jeść zabierz(nic nie dawaj do kolacji) A trzeci posiłek o 19godz. znowu postaw na 5 minut jak nie zje to zabierz i nic nie dawaj aż do rana( nic mu się nie stanie jak jeden raz nie zje) Nie dodawaj mi do jedzenia żadnych dodatków. na drugi dzień rano powinien zjeść. Prze posiłkiem wybierz się z nim na szybki spacer( szybki czyli piesek nie spaceruje tylko prze chwilę biega). A jeżeli to nie pomoże to może inna karma ale przed zmianą skonsultuj się z wetem.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f 7 w 3 b r r
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć