legowiska dla psów

Forum: Moja Sunia

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Moja Sunia
    dodał: ~Joanna , 13-02-2011, 11:43
    Cześć mam Sunie,yorka piesek ma 1 rok byłam z nią na spacerze i atakowała psy kiedy do niej jakieś psy podchodzą. Weterynarz szczepił już aż 3 RAZY !!! przeciw wściekliźnie i przychodzę znów do tego weterynarza i mówię : proszę pana te szczepionki nic nie dają i mówię co się dzieje? a on powiedział nie wiem i jeszcze dodał abym tu więcej nie przychodziła. Poszłam do drugiego weterynarza i zaszczepiła ją przeciw wściekliźnie ale to także nic nie dało. Czy ktoś poda mi bardzo dobrą radę?
    Nie wiem co mam zrobić. :(
    Kiedy była ona szczepiona miała dopiero 5 mies. A za drugim razem 7,5 mies. Jeżeli ktoś mi pomoże będę mu BARDZO WDZIĘCZNA ! Z góry już bardzo dziękuję :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :):):)

• dodał: ~Anita, 13-02-2011, 12:48
    Moim zdaniem te szczepienia nic nie dają taki charakter psiaka.A może twoja sunia ma jakąś traumę po spotkaniu z jakimś psem i z tond to jej zachowanie.Wiesz nie wiem czy masz możliwość ale może potrzebny tu treser psów podpowie co w danej chwili robić.pozdrawiam

• dodał: ~Anita, 13-02-2011, 14:00
    Chciałam jeszcze dodać na temat weterynarza do którego chodziłaś.Uważam że nic nie straciłaś bo weterynarz który ucieka od problemu nie powinien pracować w tym zawodzie!!!
  • BARDZO DZIEKUJE :)
    dodał: ~Joanna, 14-02-2011, 13:00
    Kochana bardzo ci dziekuje za pomoc masz racje taki charakter pieska juz jest lepiej o wiele lepiej :)
    A z tym weterynarzem cie popieram naprawde jeszcze raz dziekuje BARDZO MI POMOGLAS!!!! Serdecznie cie pozdrawiam :)

• dodał: ~Anita, 14-02-2011, 21:42
    Bardzo się cieszę i polecam się na przyszłość:)Ja również gorąco Cię pozdrawiam:)
  • weterynarz
    dodał: ~j., 16-02-2011, 19:18
    Nie dziwie się weterynarzowi ... dzieci w podstawówce wiedzą co to jest wścieklizna i jak się objawia, tym czasem ty tą groźną i śmiertelną chorobę utożsamiasz z brakiem wychowania tudzież traumą psychiczną swojego pieska.

• dodał: ~gracja, 16-02-2011, 21:03
    zgadzam się z "j." po prostu piesek jest źle wychowany. Jeżeli weterynarze szczepili go na wściekliznę to oznacza to że nie potrafią odróżnić złego zachowania od śmiertelnej choroby.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
s w x o d u
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć