legowiska dla psów

Forum: moj problem z Djego

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• moj problem z Djego
    dodał: ~dorota, 16-04-2010, 04:37
    niech mi ktos pomoze ,prosze .moj york ma 1 rok sika ze 20 razy dziennie po calym domu w roznych miejscach + kilka razy dziennie jest wyprowadzany na dwor.do tego nie przybiera na wadze a apetyt ma,byl 2 razy odrobaczany.moze ktos mial podobny przypadek.dziekuje za komentarz.

• dodał: ~....., 16-04-2010, 13:27
    Radziła bym pieska Znowu odrobaczyć. Szczeniaczka do roku powinno odrobaczać się co trzy miesiące. Po ukończeniu 12 miesięcy można odrobaczać pieska raz na 6 miesięcy. Ja osobiście moje Yorki odrobaczam co trzy miesięcy wtedy jestem pewna że moje pieski są zdrowa.
    A z sikaniem po cały domu to musi pani wyznaczyć pieskowi jedno miejsce gdzie może się załatwiać. Musi pani z nim częściej wychodzić najlepiej co 2-3 godziny w ciągu dnie.

• dodał: ~....., 17-04-2010, 12:25
    Zapomniała dodać wcześniej że pierwsze odrobaczenie powinno być w wieku 3tygodni następne w 6 tygodniu w 9 tygodniu i jeszcze w 12tygodniu później raz na trzy cztery miesiące.
  • moj york sie slini jak przyjezdzaja znajomi ze swoim yorkiem
    dodał: ~jarek, 18-04-2010, 19:54
    na widok mniejszego yorka strasznie sie slini czy wie ktos co to moze byc

• dodał: ~lolki-yorki, 18-04-2010, 22:30
    Nie wiem....może jest po prostu zadowolony? albo ma ochotę...? jest głodny? O.o Nie mam pojęcia
    a może chce go wylizać ponieważ myśli że to jego mała/mały...?

• dodał: ~....., 19-04-2010, 18:59
    wydaje mi się że jest to po prostu zadowoleni. W ten sposób pokazuje jak się cieszy na widok pieska, lub się go boi. Łatwo jest odróżnić strach od zadowalanie; jeżeli twój york będzie miał podkulony ogonek oznaczało by to że się go boi a jeżeli ogonek merda jest wysoko uniesiony i nie chowa się to znaczy że jest wniebowzięty.
    To jest poje postrzeżenie. może inni mają inne zdanie. Ja szczerze nigdy się z takim czymś nie spotkałam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n o m s
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć