legowiska dla psów

Forum: mój daffi jest kolorowy...

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• mój daffi jest kolorowy...
    dodał: ~ange7, 11-03-2010, 11:56
    czy możliwy i dopuszczalny jest biały odcień włosa u 7 tygodniowego yorka na łapce i na tzw. krawacie?
  • Wybarwienie yorka
    dodał: ~Romina, 11-03-2010, 12:02
    Możliwy i dopuszczalny (w tym wieku). Sama mam taka jedną suczkę, która w wieku szczenięcym posiadała tzw. białą krawatkę pod szyją. Jednak z wiekiem ( około 12 m-cy) odbarwiła się na właściwy dla yorka kolor.
  • daffi
    dodał: ~ange , 12-03-2010, 11:51
    bardzo dziękuję za odpowiedź,oraz uspokojenie mnie ,że nie zostałam oszukana, ponieważ moje maleństwo nie posiada metryczki,ale nawet gdyby,to i tak jest najpiękniejszy i najkochańszy .wdzięczna byłabym również za udzielenie porad w zakresie karmienia mojego pupila (weterynarz powiedział, żeby dawać mu wszystko, oprócz czekolady-ale to chyba przesada??)daffi jest pierwszym yoreczkiem,wcześniej miałam jaghteriera i pudla.pozdrawiam.
  • jedzeni; najlepiej karma sucha!!!!!!!!!!!!!!!!
    dodał: ~...., 12-03-2010, 13:56
    Yorki nie powinny jeść "wszystkiego" ponieważ jest to bardzo delikatna rasa. Yorki nie powinny jeść jedzenia które jest przeznaczone dla ludzi. Pani pupilek powinien jeść suchą karmę najlepiej firmy; Royal Canin lub Arion albo Euknaba. Może pani mu raz na jakiś czas gotować pierś z kurczaka z ryżem i marchewką bez przypraw, ale także można dawać mu raz w tygodniu biały ser z makaronem ale bez soli. Yorki nie mogą jeść kości prawdziwych(chodzi mi o takie jak np.drobiowe itp.). Jeżeli pani piesek będzie jadła wszystko ze stołu najprawdopodobniej urośnie bardzo duży, jego włos będzie bardzo słaby ponieważ w takim jedzeniu ze stołu nie ma odpowiednich witamin, a także może dostać podrażnienia żołądka i wątroby.

• dodał: ~...., 12-03-2010, 14:14
    Wszystkie informacje na temat żywienia yorków, szczeniąt ,psów młodych i dorosłych znajdzie panie na tej stronie w zakładce
    -Yorki porady
    Tytuł:
    Żywienie szczeniąt i psów młodych.
  • daffi
    dodał: ~ange7, 12-03-2010, 14:15
    jego główne menu składa się właśnie z karmy royal canin i białego serka ale czytałam że miód i żółty ser również jest polecany-ciekawa jestem czy naprawdę tak jest???
  • kości
    dodał: ~...., 12-03-2010, 14:33
    Ja szczerzę nigdy nie próbowałam z miodem. Ale musi pani pamiętać że yorki nie powinny jeść białego sera więcej niż raz w tygodniu, ser powinie być pół tłusty.
    I w moje poradzie popełniłam gafę z jedzeniem kości, może ktoś mnie źle zrozumieć ale chodziło mi że yorki szczenięta nie mogą jeść małych kości i kości drobiowych ponieważ są one zbyt kruche co może spowodować podrażnienie żołądka. Natomiast można podawać szczeniętom duże kości najlepiej wołowe ponieważ są najtwardsze.
  • daffi
    dodał: ~ange7, 14-03-2010, 23:17
    dziękuję za odpowiedzi i jeśli to możliwe,proszę o więcej ciekawych uwag i porad związanych z posiadaniem malukiego (już 8 tygodni)yoreczka.
  • jak zwiekszyc laktacje proszę o pomoc
    dodał: ~NIKOLA, 16-03-2010, 16:25
    moja sunia jest 5 dni po cesarce wydaje mi sie ze traci mleko ,boje się ze bede musiala sama karmic moje pupilki a jest ich 4 ,może napiszcie jak sprawić aby pokarm nie zaniknął pozdrawiam
  • białe łatki na łapkach
    dodał: ~sweet, 18-03-2010, 21:15
    witam a czy białe łatki na łapkach też zanikną z czasem pozdr

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
3 g k 3 g n
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć