legowiska dla psów

Forum: Masz pytanie? Napisz je tutaj!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Masz pytanie? Napisz je tutaj!
    dodał: ~66Kaqa, 29-01-2010, 09:13
    Witam serdecznie!
    Zauważyłam że jest tu bardzo dużo różnych pytań w sprawie yorków... i nieraz nie dostajemy na nie żadnej odpowiedzi. Więdz postanowiłam otworzyć to formu gdzie możecie pisać swoje pytanie oraz wątpliwości w sprawie Yorków terrierów. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania;))
  • Strzyżenie Yorka
    dodał: ~Kamma, 29-01-2010, 09:17
    Mam pytanie ile kosztuje strzyżenie Yorków i co robić aby włosy Yorków nie kołtuniły się???
  • Porada dla Kammy
    dodał: ~66Kaqa, 29-01-2010, 09:21
    Strzyżenie Yorków kosztuje ok. 40-50 zł.
    Aby włosy yorków nie kołtuniły się należy czesać je najlepiej codziennie lub co 2 dzień,a po kąpieli psa spryskac jego włosy odżywką dla psów aby łatwiej się rozczesywały.
  • Kiedy kupić yorka ???
    dodał: ~Marta , 30-01-2010, 17:13
    Witam
    Rodzice mają mi kupić yorka w tym roku ale nie wiem kiedy najlepiej go kupić. Wydaje mi się że w czerwcu jak będą wakacje bo wtedy mam dużo czasu na opieke nad nim. Mam 11 lat i rodzice uważają że jestem bardzo odpowiedzialna. Proszę o odpowiedź !!!
  • Porada dla Marty
    dodał: ~66Kaqa, 30-01-2010, 17:25
    To bardzo rozsądne;)) Ja też uważam że Yorka najlepiej kopić w czerwcu-w okresie wakacyjnym bowiem będziesz miała dla swojego yorka masę wolnego czasu przyzwyczai się do ciebie nauczysz go czystości..itp. Tylko jedyny problem to ten że będziesz musiała z nim jechać na wakacje...
    Jak go u kogoś zostawisz to może być tak że przyzwyczai się do tej osoby.... na tej stronie jest świetny artykuł w poradach ,,York w podrózy''
    Przeczytaj sobie na wszelki wypadek...;))
  • Jedwab
    dodał: ~Martyna, 31-01-2010, 12:09
    Czy włos yorka można smarować jedwabiem(firmy dla ludzi "Natura Silk")???
  • Porada dla Martyny
    dodał: ~66Kaqa, 31-01-2010, 22:10
    Wież jeszcze nie próbowałam ale chyba nie.
    Najlepszą odżywką dla Yorka jest: #1ALL SYSTEM
    polecam....
  • Porada dla Martyny
    dodał: wito, 01-02-2010, 07:15
    Witam
    Jedwab stosuję jedynie przed wystawą, aby poprawić strukturę włosa yorka i by bardziej się błyszczał. Używam wówczas dokładnie ten jedwab firmy Natura Silk
  • ODBIÓR YORCZKA ;]
    dodał: ~PINIA, 01-02-2010, 09:37
    Hej niedlugo bede miala yorka-suczke mama dzwonila wczoraj do hodowcy i mówił ze we wtorek idzie do weterynarza na ostatni przegląd i w srode mozemy juz przyjechac i ja odebrac bedzie miała 9 tygodni czy to dobrze ? jak sie moge z nią bawic ?
  • Porada dla martyny poprawa..wito
    dodał: ~66Kaqa, 01-02-2010, 10:37
    Martyna nie daje Yorka na wystawe jak juz to by napisała...
  • Porada dla PINI
    dodał: ~66Kaqa, 01-02-2010, 10:44
    Jeśli będzie miała 9 tygodni to bardzo dobrze;)) będzie już wystarczająco samodzielna...Będziesz mogła bawić się z nią na różne sposoby, Możesz też wyjść z nią na dwór i porzucać jej piłeczkę słyszałam że Yorki bardzo lubią aportować na świeżym powietrzu ;))
  • Dziękują 66Kaqa i wito
    dodał: ~Martyna, 01-02-2010, 15:35
    Dziękuję bardzo.
    Jednak zdecyduję się żeby stosować jedwab. Ostatnio po użyciu tego jedwabiu zauważyłam że włosy mojego Yorka są bardziej lśniące i lepiej się rozczesują.
  • Nie dzięku Martynka
    dodał: ~66Kaqa, 01-02-2010, 17:41
    Nie ,a za co dziękować;**, miło mi jak mogę komuś pomóc..:)) Może ja tez spróbuję tego jedwabiu...;)
  • Porada dla PINII
    dodał: ~Olka, 01-02-2010, 18:09
    A moim zdaniem 9 tygodniowy szczeniak jeszcze zdecydowanie nie jest przygotowany na wychodzenie na spacerek. Pies może wyjść dopiero po zakończeniu WSZYSTKICH szczepień. A ostatnie jest wykonane w wieku 12-14 tygodni. Więc jaka tu mowa o zabawie na dworze.. Więc jeśli faktycznie chcesz go nauczyć aportować, zacznij w domu jeśli masz na to możliwości. Pamiętaj o tym, aby piłeczka nie była zbyt malutka i najlepiej aby była miękka.
  • Porada dla PINIA
    dodał: ~....., 01-02-2010, 21:30
    W zupełności zgadzam się z z panią Olą.
    9 tygodniowy York jest za mały aby chodzić z nim na spacery najpierw misi przejść wszystkie szczepienia i kwarantanne po nich, która trwa około6-7dni.
    Najlepiej można bawić się ze szczeniaczkiem miękkimi zabawkami a także można kupić w sklepie zoologicznym
    średniej wielkości kostki wapniowe którymi szczeniaczek będzie się bawił.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 5    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
2 q p o 8 0 o g
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć