legowiska dla psów

Forum: Letnie ubranka dla yorków

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Letnie ubranka dla yorków
    dodał: ~Werona, 24-06-2010, 21:59
    Witam
    Widziałam na tej stronce fajne ubranka dla yorków na lato. Chciałabym kupić takie dla mojej suni jednak zaglądałam na stronę sklepu York Design i ich tam nie widzę. Możecie mi je gdzieś pokazać ?
    dodał: ~Kasia, 26-06-2010, 22:37
    Sądzę że to dopiero ubranka, które będą wprowadzone do sprzedaży, bo ja również nigdzie ich nie znalazłam. Są piękne! szczególnie to niebieskie. Kupię takie mojemu Maxowi
  • Ubranka dla yorków
    dodał: ~Ania, 04-07-2010, 10:04
    Dzwoniłam do firmy York Design i już mają w sprzedaży te ubranka, jednak nie są jeszcze wprowadzone na sklep, bo muszą zrobić produktową sesję zdjęciową, ale jak zadzwonisz do nich i powiesz o które dokładnie Ci chodzi to bez problemu Ci je wyślą.
    Ps. Mam już to różowe - jest super - polecam ubranka dla yorków tej firmy
  • ubranka dla psów na lato
    dodał: ~Monika, 02-05-2011, 12:17
    Ja też kupiłam u nich dwie bluzy welurowe jedną z koroną a drugą z napisem Killer są rewelacyjne. Bardzo dobrze uszyte i z dobrego materiału. Na zimę pewnie też coś u nich kupię. Solidna firma polecam.
    dodał: ~Monika, 26-06-2011, 10:50
    Odświeżę temat :)
    A widzieliście nowe sukienki z cyrkoniami ? Są po prostu boooooskie ! kupiłam jedną (różową z napisem Diva) teraz chce kupić jeszcze koszulkę bo jak zadzwoniłam do sklepu to pani mi powiedziała ze za parę dni w ofercie będą mieli jeszcze prześliczne koszulki z kryształkami. Dostałam nawet jedno zdjęcie - takie robocze - i naprawdę ubranka wyglądają cudnie - polecam !
    dodał: ~Zara, 01-07-2011, 11:21
    Cze Monia
    Możesz mi pokazać gdzie znajdę te sukienki ? jakoś nie mogę znaleźć a bardzo bym chciała kupić ładną sukieneczkę na lato dla swojej suni.
    dodał: ~Monika, 02-07-2011, 17:50
    Witam ponownie
    wejdź na www.york-shop.pl zakładka sukienki - mają tam śliczne kolorki z napisem DIVA. Ubranka są super na lato ! Generalnie zresztą ta firma ma najlepszy towar w Polsce.
    Ps. Z tego co wiem to właściciele mają hodowle yorków stąd też tak dobrze dopasowane ubranka.
  • ubranka na lato
    dodał: ~Izabela, 03-07-2011, 09:56
    Niewiem , ale czasami ludzie wydają mi się chorzy ! Po co męczyć psa ubrankami w upał !? Oczywiście te ubranka w zimie są wręcz konieczne , ale na lato ? Psom wcale się nie uśmiecha noszenie ciuszków , a już szczególnie gdy słońce przygrzewa do 20 stopni ! Moim zdaniem to tylko dla nich katorga . Ps. Oczywiście nie chce obrazić firmy York Design .

izziy@wp.pl
  • ubranka na lato
    dodał: ~Zara, 03-07-2011, 10:10
    Witam Ciebie droga Izo
    Niestety w pewnych kwestiach nie masz racji. Posiadam maltankę którą obcięłam na bardzo krótko ( 5 mm długości włosa) i tu zaczyna się problem po paru dniach przebywania w ogródku na słońcu leżała biedaczka poparzona w swoim kojcu przez tydzień. Ubranko z lekkiej bawełny to super sprawa.
    To samo tyczy się ubranek na kleszcze - po co sa ? aby chronić a nie po to aby męczyć psa.

• dodał: ~Izabela, 05-07-2011, 13:50
    to nie miała pani cienia w ogrodzie ? Moim zdaniem psu gdy jest za gorąco kładzie się poprostu w cieniu , a nie leży na słońcu . Oczywiście nie sądze , że takie psie ciuszki są do niczego bo ja też mam cienkie koszulki i gdy na polu jest ogromny upał zwilżam je w wodzie i zakładam moim podopiecznym , ale zazwyczaj ich nie chcą i za wszelką cene próbują je sciągnąć , bo w końcu w naturze psa nie jest pisane noszenie ciuszków . :)

pozdrawiam ;)
    dodał: ~Daria Z, 05-07-2011, 20:12
    Witam
    Ja tam swojej zakładam nawet w lecie - bo lubi - ale york w zimie bez ubranka to jakieś nieporozumienie. Bez ubranka choróbsko murowane :(
  • Letnie ubranka dla psów
    dodał: ~Marzena K, 07-07-2011, 18:09
    A ja waśnie wróciłam z Francji gdzie w nadmorskich kurortach panuje ogromny szał na tego tupu ubranka. Sprzedawane są nawet w plażowych butikach. Szkoda tylko że w Polsce nie widać takich trendów.
    Ktoś jednak kiedyś właściwie kreślił nasz kraj - jesteśmy daleko za murzynami...

• dodał: ~fiolka, 09-07-2011, 03:12
    Ja mieszkam w anglii i tutaj kupiłam yorka dwa lata temu . Od początku moja sunia ubierana była w sweterki i kurteczki zimną gdyż bardzo się trzęsła. Bardzo dobry pomysł z ubrankami. Aczkolwiek latem staram się jej niemęczyć ubrankami. Są tu w sklepach piękne ciuszki dla piesków , posłania i inne gadżety. Rok temu brałam ślub i kupiłam dla mojego aniołka piękną sukieneczkę , wszyscy goście którzy przybyli na błogosławienstwo do domu byli zachwyceni , a sunia również szczęśliwa z powodu tak dużego zainteresowania.

• dodał: ~Zizi, 25-07-2011, 17:53
    A widzieliście nowe koszulki w naszym ulubionym sklepie dla yorków? Mają super t-shirty ! Ja już jeden kupiłam i jestem bardzo zadowolona :) Moja Roxi wygląda w koszulce bosko ! Każdy ją chce brać na ręce jak ide z nią na spacer. Polecam Tylko York Design - są najlepsi !
  • Letnie ubranka dla psów
    dodał: ~Kasia, 13-08-2011, 09:36
    Witam.
    Dzisiaj zadzwoniłam do York Design po poradę - bo mój Rocky jest troszeczkę niewymiarowy :) i pani w biurze powiedziała mi że bez problemu uszyją mi ubranko jakie tylko będę chciała. Jestem pod dużym wrażeniem i nie mogę się doczekać ciuszka dla mojego pieska.

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
t 1 s q o w u
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć