legowiska dla psów

Forum: Kupno drugiego Yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Kupno drugiego Yorka
    dodał: ~Monika, 07-02-2011, 14:17
    Witam, mam 4,5 letniego Yorka pieska. Jest bardzo grzeczny,kochany i dobrze ułożony.Myślę o kupnie drugiego Yorka, tylko nie wiem jakiej płci.Czy lepiej żeby były dwa pieski czy piesek i suczka? Głownie chodzi mi o to, żeby dobrze się ze sobą "dogadywały".Jeśli macie po dwa Yorki proszę o pomoc, jak to jest?
  • York
    dodał: ~Ania, 07-02-2011, 14:22
    Hej to zależy czy chciałabś miec młode czy tez nie..ewentualnie mozna suczki wysterylizowac. Według mnie lepsza by byla suczka dla pieska ponieważ z suczką raczej nie powinien miec żadnych problemów a z pieskiem już gorzej jego terytorium a nagle nowy piesek. pozdrawiam

• dodał: ~Monika, 07-02-2011, 15:51
    W sumie to nie zależy mi na szczeniakach,ale jak by się dało to też fajnie ;) Tylko jeżeli wezmę suczkę szczeniaczka i będzie dorastać przy moim 4,5letnim yorku, to czy będzie później chciał z nią mieć małe, czy będzie ją traktował jako siostrę? :/
  • York
    dodał: ~Ania, 07-02-2011, 21:46
    W sumie to dokońca niewiadomo to też zalezy od psa ale wydaje mi sie że raczej nie. Gdy suczka ma cieczke to pies to czuje i wątpie żeby się oparł takiej okazji heh a jesli i tak masz zamiar kupic 2 yorka to zdecydowanie poleciłabym sunie nawet jeśli twój piesek by nie chciał (w co wątpie) to zawsze można poszukac reproduktora.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
b f 5 2 b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć