legowiska dla psów

Forum: Które imię dla psa najlepsze?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Które imię dla psa najlepsze?
    dodał: ~Wika, 24-02-2013, 12:52
    Nie wiem dlaczego, ale yorki kojażą mi się z psami lepszymi od innych, jakimiś gwiazdami itp :) Znam taką bajkę "Brenda i Pan Whiskers", co kiedyś leciała. Brenda była psem, nie wiem czy Yorkiem ale z całą pewnością z klasą. Jej pełne imię i nazwisko było takie: Brenda Harrington z Harringtonów z Florydy :D Wiem, może trochę przesadzone, ale uważam że dość fajne. Moja koleżanka właśnie dostała Yorka i tak go nazwała. Ja dopiero mogę dostać Yorka za mniej więcej rok, ale myslałam sobie żeby pójść w dalsze ślady mojej koleżanki :D Była w tej bajce jeszcze inny piesek który zachowywal się jak Brenda. Nazywał się Tifanny Turlington z Turlingtonów z Teksasu. Nie wiem, czy to by było przesadzone, ale nawet mi się podoba. Podobają mi się też imiona takie jak:
    Ashley,
    Sharpay,
    Tifanny,
    Stace (Stejsi),
    Skipper,
    Nikki,
    Roxsy
    no i Blissa :)
    Nie wiem, które takie najbardziej oryginalne, "gwiazdorskie" i fajne imię. Może ktoś by mi jeszcze jakieś podsunął? Uwaga: Tylko nie polskie ;D No i napiszcie które najładniejsze i co o tym myślicie.
    Pozdrawiam ;)
    Wika
  • Które imię dla psa najlepszę?
    dodał: ~ Mika05, 07-03-2013, 14:21
    Też znam tą bajkę!:D Moja sunia ma imię też od gwiazdy, ponieważ ma na imię Mikejla ( w skrócie Mika), które pochodzi z filmu "Hannah Montana".
    A z wybranych imion dla mnie najlepsze to Sharpay oraz Nikki! Mam nadzieję, że pomogłam!!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
c 0 0 o
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć