legowiska dla psów

Forum: Kołtuny U Yorka..

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Kołtuny U Yorka..
    dodał: ~maja, 21-04-2010, 20:51
    Witam Mój york ma straszne kołtuny czesze ją 3 razy dziennie mam nawet specjalny grzebien do usuwanie kołtunów co mam zrobic żeby sie one nie pojawiały ?

• dodał: ~....., 21-04-2010, 22:43
    musi pani spryskiwać odżywkami. Najlepiej kupić olejek norkowy on troszkę natłuści włos.
    Kiedy mi się skończył na podsuszone włosy nakładała trochę jedwabiu lub oliwki dla dzieci.
    Jedwab może pani stosować po kopaniu aby od regenerować włosy i w ciągu tygodnia jeżeli są przesuszone.
    Ale dobrze jest mieć olejek norkowy

• dodał: ~66Kaqa, 22-04-2010, 01:12
    Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią jeżeli czeszesz ja 3x dziennie i nadal ma kołtuny to kup swojej suni olejek norkowy.
  • York KIKI
    dodał: ~AGA, 24-02-2011, 17:37
    Bardzo proszę o pomoc,jak często mogę w granicach rozsądku kompać 4msc.Yorka,i czy czesząc między kompielami mogę do każdego czesania stosować preparaty ułatwiajace czesanie,naprzemiennie z oliwką.
  • Kąpiele yorka
    dodał: wito, 24-02-2011, 17:41
    Witaj Aga
    Pieska w tym wieku spokojnie możesz kąpać raz w tygodniu. Po kąpieli zastosuj tylko dobrą odżywkę na włosy. Przeczesywać musisz codziennie, tylko zwróć uwagę aby robić to bardzo delikatnie.
  • York KIKI
    dodał: ~AGA, 25-02-2011, 12:48
    PONOWNIE PROSZĘ O POMOC,ZAKUPILAM SZAMPON ESPREE,WIĘC BARDZO PROSZĘ MI PORADZIĆ JAKA ODRZYWKA JEST NAJLEPSZA I SPRAWDZONA PO KTÓREJ WOS SIĘ FAKTYCZNIE ŁATWO ROZCZESUJE,Z GoRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC,AGA.
  • KOłtunki u yorka
    dodał: ~Kasia, 11-08-2011, 11:24
    Mam yorka ma straszne kołtunki choć czeszę go kilka razy dziennie co moge zrobić by ich nie był? Prosze o radę!!!!!

• dodał: ~kobietka, 11-08-2011, 18:09
    ja nie wiem jak mozna czesac psa 3 razy dziennie i nadal nie pozbyc sie koltunow ...
    bajka......

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
j l 1 8 u v c 5
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć