legowiska dla psów

Forum: kiedy mogę pokryć suczkę ,zaznaczam że miała cesarkę

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• kiedy mogę pokryć suczkę ,zaznaczam że miała cesarkę
    dodał: ~kajka, 15-05-2010, 20:25
    mam pytanie czy mogę pokryć suczkę jeszcze raz ,przeszła cesarskie cięcie jaki czas musi minąć i czy jak miala cesarkę jest szansa ze urodzi naturalnie /?dziękuję zza odp pozdrawiam forumowiczów tej KOCHANEJ RASY
  • Lepiej nie ryzykować....Ale to pani decyzja:/
    dodał: ~....., 15-05-2010, 22:02
    Ja Bym już drugi raz nie ryzykowała. Nie wiem co było powodem cięcia, czy sunia nie miała siły czy szczenięta były duże a może wiele innych powodów.
    Ale z tego co dowiedziałam się od weta. to sunia która miała cesarkę to zazwyczaj ma ją i następnym razem.I musisz wiedzieć ze każda narkoza obciąża organizm pieska. Więc czy warto ryzykować???A jeżeli się zdecydujesz to yorka można kryć nie częściej niż raz na rok.(choć ja proponuje kryć sunie raz na półtora roku co daje zregenerować jej wszystkie siły i powrócić do doskonałej kondycji przed następnym krycie i porodem)I jeszcze jedno jeżeli pani sunia jest mała waży np 1,5kg. To jeżeli teraz miała cesarką to przy następnym porodzie prawdopodobnie też będzie ją miał tak na 90%.

• dodał: ~kajka, 19-05-2010, 22:07
    dziękuje za radę ,dla mnie 1,5 to za wcześnie myslałam ze gdzies za 3 lata ,wiem dobrze jaki to wysiłek dla mojej suni ,sama ciąza ,pozniej poród i karmnienie itd .pozdr

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
t h d 3 g d o
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć