legowiska dla psów

Forum: Kiedy kupić yorka!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Kiedy kupić yorka!
    dodał: ~Mama_Karoliny, 25-08-2010, 15:02
    Witam! Moja 9-letnia córka marzy o psie. Zgodziłam się na yorka i po 3 latach namawiania, również mój mąż się zgodził. No i mam problem. Jest prawie po wakacjach, zaraz wrzesień, szkoła. Ja pracuję 8 godzin, dzieci dowożę. Czy taki szczeniak może być tyle godzin sam? Może poczekać, aż córka będzie sama wracać ze szkoły (czyli za rok)? Nie chcę sprawić zawodu córce, ale nie chcę też skrzywdzić psiaka.Macie jakieś doświadczenia? PISZCIE!!!
  • proponuję ferie zimowe, bądź w następnym roku na samy początku wakacji:))
    dodał: ~niunka, 25-08-2010, 15:18
    Jeżeli szczeniaczek ma przez ten pierwszy okres pobytu w nowym domu ma zostawać na parę godzin sam to nie jest to najlepszy pomysł. Najlepszym rozwiązaniem był by kupienie szczeniaczka w ferie zimowe bądź za rok w wakacje. Ale myślę że w ferie też będzie dobrze, ponieważ przez 2 tygodnie córka będzie mogła zajmować się pieskiem a piesek powinien się już przez ten czas przyzwyczaić do nowych właścicieli.
  • Czy ja mogę go teraz kpić ???
    dodał: ~Weonika ksywa.MENTOS, 22-07-2011, 20:30
    Bardzo chcę kupić Yorka ale moja mama mówi że nie poradzę z nauką, niestety .Ale jak porozmawiałam z moją starszą koleżąną to postanowiłąm go kupić z bratem na spółkę i tylko teraz nie wiemy czy on sam nic sobie nie zrobi w domu jak będzie rok szkolny odpiszcie pa
  • Najlepiej kupic we wakacje
    dodał: ~Marta, 22-07-2011, 21:38
    Nic sobie nie powinien zrobic, ale on potrzebuje towarzystwa zwlaszcza jak jest w domu kilka dni. Ja mialam dostac Yorka na moja 18 ale to jest luty, a chcialam zeby sie wychowal przez lato oraz zebym miala dla niego duzo czasu bo wakacje. Wiec jezeli chcecie kupowac psiaki to najlepiej we wakacje:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n 3 n 9 u f
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć