legowiska dla psów

Forum: Jak yorki znoszą podróże ? I czy mogę go wziąść do autobusu ?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Jak yorki znoszą podróże ? I czy mogę go wziąść do autobusu ?
    dodał: ~Olciaa, 16-07-2009, 16:10
    Mam pytanie . Za kilka dni będę miała małego pieska yorka ! xD
    Bardzo się z tego powodu ciesze ale nie wiem
    jak te psy znoszą podróż .
    Podróż na którą się wybieram trwa około 5 godzin . Czy mogę go ze sobą zabrać ? Bardzo bym chciała więc doradzcie mi coś.!!!

Mam jeszcze jedno pytanie . Chciałam zapytać
    czy kierowca autobusu zgodzi się
    aby york jechał ze mną ?Tzn . czy pozwoli na siedzenie yorka w autobusie? Doradzcie!!!!:)!!
  • Jak yorki znoszą podróże ? I czy mogę go wziąść do autobusu ?
    dodał: wito, 16-07-2009, 23:21
    Yorki doskonale znoszą podroż, jednak wcześniej należy je do tego przygotować, a mianowicie powinno się je brać na krótkie przejażdżki autem. Jednak widzę ze to będzie jego pierwsza podróż, więc może być różnie - autobus to dla psa nowe środowisko, w którym wcześniej jeszcze nie był więc reakcja może być różna.
    Co do kierowcy, to myślę ze nie powinno być problemu, ponieważ jest to tak mały pies że prowadzący autobus nawet nie zwróci na niego uwagi.
  • Jak yorki znoszą podróże?
    dodał: ~Docia, 14-12-2010, 15:54
    Jestem z Kielc i wybieram się nad morze, czy mogę wziąć ze sobą yorka? To będzie jego pierwsza podróż, która będzie trwała ok.10godz.
  • Autobus...hmm...?
    dodał: ~pchelka, 17-12-2010, 13:58
    Co do autobusu, to bez problemu mozesz wziac go ze soba.;D
    Ja ze swoim juz pare razy jezdzilam i nawet kontrola to widziala, wiec nie ma zadnego problemu. Tak maly pies jest traktowany jako bagaz podreczny( cos jak torebka) i nie musisz kupowac dla niego biletu.;D

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
x g o 7 m m 8
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć