legowiska dla psów

Forum: jak powinien wyglądać york?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• jak powinien wyglądać york?
    dodał: ~laki, 26-12-2011, 23:38
    witam, chcę kupić yorka bez rodowodu malutkiego tylko nie wiem czy to nie jest mieszaniec czy mółby mi ktoś pomóc?
  • mieszaniec
    dodał: ~Madzia, 27-12-2011, 12:52
    jezeli nie stac cie na yorka z rodowodem to nazbieraj a kundel na pewno nie wrosnie a jezeli chcesz koniecznie bez to wyslij mi jego zdjecie na adres e-mail daise@buziaczek.pl ale pamietaj york musi byc maly miec krutki pyszczek male lapki i male stojoce uszka
  • york
    dodał: ~..., 28-12-2011, 22:03
    York bez rodowodu, nie jest w 100% rasowy, czyli jest mieszańcem. Jak mówi Madzia, lepiej uzbieraj na rodowodowego( popatrz na strony hodowli, czasem się zdarza, że akurat urodzi się piesek z lekką wadą np. krzywym zgryzem itp.często takie pieski są sprzedawane po niższej cenie, możesz też kupić po prostu psa rodowodowego, nie wystawowego "na kolanka", takie psy są tańsze).
    Poza tym z tego co wiem to od niedawna nielegalne jest kupowanie psa w miejscu innym niż schronisko lub zatwierdzona hodowla.
  • york bez rodowodu
    dodał: ~monika, 08-11-2013, 21:25
    jak mozna mowic ze york bez rodowodu to mieszaniec jak suka yest yorkiem i pies to wyjda yorki
    oszustwo v
  • hahaha
    dodał: ~przemekmarcin, 25-12-2013, 22:56
    Tylko psy z rodowodem zkwp są rasowe!!!
    Jak możesz idio*o pisać ze matka i ojciec to yorki to wyjdą z tego związku yorki???
    z kundla(pies bez rodowodu) nigdy nie wyjdzie pies rasowy tj York!! Poza tym suka moze mieć młode z kilkoma psami w jednym miocie! A i jaka pewność ze tych psow przodkowie są yorkani?? Są kundelkami podobnymi do totka!!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
h 5 c y
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć