legowiska dla psów

Forum: Ile razy diennie je york 2 miesięczny?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Ile razy diennie je york 2 miesięczny?
    dodał: ~Lejla, 03-10-2010, 14:24
    Ile razy dziennie powinien jeść yorczek mający 2 miesiące? I czy w tym wieku można już wprowadzać karmę ,,Rolay Canin Junior'' bo jak na razie je ,,Rolay Canin Starter''

• dodał: ~Gracja, 03-10-2010, 20:00
    Taki maluch powinien jeść jeszcze rozmoczoną karmę Royal.C starter. Dawaj im ją 4 razy dzienne w mniejszych porcjach.A w wieku 3miesięcy stopniowo zacznij mieszać im starter z junior.
    80% Starter-20%junior-przez 5dni
    75%starter-25junior-3dni
    50%starter-50%junior-3dni
    25%starter-75%junior-3dni
    20%starter-80%junior-3dni
    100% Junior

• dodał: ~Lejla, 04-10-2010, 01:43
    Dziękuje Gracja i nie koniecznie rozmaczaną hodowca mówił mi że lepiej jak jest sucha bo wtedy ostrzy sobie ząbki .

• dodał: ~Gracja, 04-10-2010, 17:06
    to znaczy ja bym jeszcze przez jakieś 2tygodnie dawała rozmoczoną . A później dopiero suchą. Ale uważasz jak zechcesz.
    Po ukończeniu 3 miesięcy dawaj szczeniaczkowi 3 razy dziennie jeść, a ok 7 miesiąca 2razy dziennie, ale zawsze o stałych porach.

• dodał: ~Klaudia, 13-11-2011, 08:44
    Nigdzie nie mogę znalesc ile ma jesc york. Nie chodzi mi ile razy dziennie tylko ile porcjowo. Prosze o pomoc
  • Ile powinien jeść 2 miesięczny york
    dodał: ~Wiki, 13-11-2011, 08:51
    Powinien jeść 3x dziennie suchą karmę. Powinna to być karma o małym granulacie

• dodał: ~Ewa, 28-11-2011, 18:55
    Mam yorka 2 miesięcznego do tej pory dawałam mu karme royal rozmoczona z wodą wsuwał ją w minute i było ok za namową weteryniarza postanowiłam dac mu karme suchą do miski. Na pewno tego szybko nie powtórze pies jadł zapychal się tą karmą wyatraszyłam sie że sie udusi piszczał i miał odruch wymiotny choc nie zwymiotował mimo ze miał wode obok nie chciał się napic pomyslałam ze chyba lepiej sama wyczuwam potrzeby mojego psa i suchą karme podam mu jak podrosnie.Buziaczki

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
3 l d 8
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć