legowiska dla psów

Forum: hej proszę o pomoc

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• hej proszę o pomoc
    dodał: ~kasia, 19-03-2011, 08:45
    wczoraj 18 marca kupiłam yorka podałam mu karmę którą dał mi własciciel pedigree mięsne kawałeczki z kurczakiem dostał 4 sztuki i wymiotuje nie strawioną karmą pomocy co mam robic?

• dodał: ~Marta, 19-03-2011, 14:22
    Po pierwsze karmy pedigree nie sa zalecane a po drugie yoreczki czasem jedza tak łapczywie ze nie zawsze zdąża pogryżć pokarm. Wowczas niestrawiony zwracaja. Mysle ze jak zwymiotuje to co niestrawione to nie bedzie problemu.
  • Karma dla Yorka
    dodał: wito, 19-03-2011, 14:30
    Zgadzam się z Martą. Pedigree to jedna z gorszych karm dla yorka. Proponuję abyś przeszła na Royal Canin lub Arion. To są zbilansowane karmy po których z pewnością nic się nie stanie.
    Yorek je acanę i uważam, że jest bardzo dobra.Royal canin jest średnia i nie należy do najtańszych.Polecam Ci acanę lub Orjen.
    Piesek mógł wymiotować, bo za szybko zjadł lub po prostu ze stresu.Jeśli później będzie wymiotował to pójdź do weta.
  • Karma dla Yorka
    dodał: ~Tomek, 19-03-2011, 22:21
    To fakt Royal Canin ostatnio się coś popsuł. Acana jest bardzo dobrą karmą. Moje yorki jedzą ją z ochotą - jest bardzo dobrze zbilansowana.
  • Dziękuję!!!!
    dodał: ~kasia, 20-03-2011, 11:45
    Dziękuję wam bardzo

• dodał: ~Iwona, 21-03-2011, 21:02
    Ja daje Royala, pedigree jest szajsem. Malutkie dawki i piesek da sobie radę.
  • Witam
    dodał: ~Anna, 08-07-2011, 07:21
    Mam 10 miesiecznego Yorka mam z nim klopot poniewaz nie chce jesc jedzenia z puszek staram sie gotowac kasze czy cos w tym rodzaju to troszke zje a nejchetniej stoi kolo domownikow gdy jedza i prosi o jedzenie....czy ktos ma jakies domowe przepisy ....dla Yorkow

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
r 7 k 8 h t 7 2
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć